Кафедра Соціології

Студенти-соціологи 4 курсу, не зважаючи на усі складності комунікації, створені реаліями сьогодення, провели попередній захист кваліфікаційних бакалаврських робіт в онлайн форматі. Одним з головних завдань вищої освіти є формування компетентної особи..
21:43, 15-05-2022
У нашому цифровому суспільстві все більше з’являється нових онлайн професій, які можуть забезпечити гарантоване отримання робочого місця або стати гарною альтернативою для підробітку, в той час як звичайна діяльність призупинена, чи взагалі..
17:10, 05-05-2022
Студенти-соціологи 3 курсу, не зважаючи на реалії військового часу вийшли на практику! В надзвичайно складних умовах, спричинених військовими діями на території України, молоді професіонали прийняли рішення не залишатися осторонь, а долучитися до..
13:37, 25-04-2022
Шановні студенти! Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського проводить набір громадян для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу у 2022 році! Запрошуємо всіх на День відкритих д..
10:04, 09-02-2022
Феномен андеграунду не отримав ще глибокого осмислення та ґрунтовного вивчення в науці, оскільки творча діяльність його представників не мала легалізованого статусу. Можна спробувати описати андеграунд як безперервний експеримент над собою, своєю сві..
12:38, 10-12-2021
Студенти кафедри «Соціології» не лише надихаються знаннями, отримуючи їх від своїх викладачів, а також активні в громадському житті. Студентка 2 курсу групи СТД-21 Засімчук Анастасія пройшла конкурсний відбір для участі в освітньому проєк..
12:57, 30-11-2021
Міжнародний день студентів відзначають щороку 17 листопада. Це свято асоціюється з молодістю, романтикою та веселощами, хоч і було засновано ще у 1941 році. Сьогодні День студентів святкується у багатьох країнах світу, він дуже популярний серед студе..
14:21, 21-11-2021
Соціолог - одна з найбільш творчих професій, які існують в цифровому суспільства, оскільки саме її вибирають небайдужі до соціальних проблем креативні та комунікабельні особистості, які об’єднані спільною метою – вивчення соціальної реаль..
12:13, 01-10-2021
Шановні абітурієнти!!! Залишається лише день щоб Ви змогли зробити вирішальний для подальшого життя вибір майбутньої професії. Як обрати так, щоб незабутні студентські роки стали роками натхнення та здійснення мрій? Треба не помилитись з визначенн..
23:14, 21-07-2021
Залишається лише три дні щоб абітурієнти та їх батьки змогли зробити вирішальний для подальшого життя вибір майбутньої професії. Як обрати так, щоб незабутні студентські роки стали роками натхнення та здійснення мрій? Треба не помилитись з визначення..
12:12, 21-07-2021