ЛЕГОМІНОВА СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА

Доктор економічних наук, доцент

Освіта:

У 1993 році закінчила Латвійський університет (Латвійська Республіка, м. Рига), економічний факультет за спеціальністю: економіка та соціальне планування.

У 2002 р. захистила  кандидатську дисертацію у Київському національному університеті на тему: «Маркетинг ринку праці».

У 2019 р. захистила докторську дисертацією у Державому університеті телекомунікацій за спеціальністю 08.00.04 на тему: «Управління конкурентними перевагами телекомунікаційних підприємств: теорія і методологія».

На викладацькій роботі з 1995 року.

Є автором понад 60 наукових праць, у т.ч. 2 монографій. Брала участь у понад 30 науково-практичних конференціях та семінарах, у тому числі у Латвії, Польщі, Франції.

Сфера наукових інтересів: управління конкурентними перевагами підприємств; управління інформаційною безпекою бізнес-структур; стратегічне управління; інтелектуальний капітал підприємства; управлінські та економічні аспекти інноваційного розвитку інформаційно-телекомунікаційної сфери.

ПУБЛІКАЦІЇ