Калінічева Галина Іванівна

Посада: професор кафедр публічного управління та адміністрування

Науковий ступінь, вчене звання: кандидат історичних наук (1996, спеціальність 07.00.02 Всесвітня історія, доцент кафедри прикладної політології, комунікації та паблік рилейшинз (2002).

Сфера наукових та професійних інтересів: політичні інститути і процеси, розвиток громадянського суспільства, PR-технології, медіакомунікації, управління знаннями та інформацією, інформаційні війни та інформаційна безпека.

Публікаційна активність: автор понад 260 публікацій (наукових, навчальних, енциклопедичних та методичних робіт). Співавтор 2 підручників, 2 навчальних посібників, автор 21 розділу в 14 колективних монографіях, понад 100 наукових статей у фахових журналах та низки енциклопедичних, довідкових, науково-популярних видань).

Досвід роботи: понад 30 років – науково-педагогічна діяльність, з них понад 20 – адміністративна робота в закладах вищої освіти державної та приватної форм власності, академічних, галузевих та відомчих наукових установах.

Працювала проректором з науково-методичної роботи в ЗВО «Міжнародний науково-технічний університет» (2016-2021), ученим секретарем, заступником директора з наукової роботи Інституту всесвітньої історії НАН України (2010-2015), деканом факультету економіки та управління Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України (2005-2010), доцентом, професором, деканом Інституту менеджменту і бізнесу, заступником директора Інституту соціальних наук та міжнародних відносин МАУП (1996-2004).

Відзначена нагрудним знаком МОН України «Відмінник освіти України» (2004).

Участь у міжнародних проєктах: учасник міжнародного проєкту №101098702 — UADDVHEERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH-UA-IBA «Університетська автономія у розвитку демократичних цінностей у вищій освіті: досвід країн ЄС для України» №101098702 — UADDVHEERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH-UA-IBA (01.10.2022 – 30.09.2025).  https://uaddvhe.kubg.edu.ua/

Підвищення кваліфікації:

Підвищувала кваліфікацію в українських і зарубіжних освітніх і наукових установах: Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, Інституті вищої освіти НАПН України, Київському університеті імені Бориса Грінченка, Київській школі економіки, Науково-дослідному інституті Люблінського науково-технологічного парку (м. Люблін, Польща), ISMA University of Applied Sciences (Рига, Латвія), European Academy оf Sciences and Research (Гамбург, Німеччина), а також в громадських організаціях та на відкритих освітніх ресурсах: Scientific Publications. Науково-навчальний центр компанії «Наукові публікації», PROMETHEUS, Академія цифрового розвитку,  Проєкт з розвитку співпраці бізнесу та університетів «Uni –Biz Bridge» та ін.