Державний Університет Телекомунікацій

Партнери кафедри - Кафедра Інформаційних систем та технологій

ДП НДІ радіолокаційних систем “КВАНТ-Радіолокація”

Кафедра Інформаційних систем та технологій тісно співпрацює з ДП НДІ радіолокаційних систем “КВАНТ-Радіолокація”.

ДП НДІ радіолокаційних систем “КВАНТ-Радіолокація” проводить презентації професійної діяльності, у тому числі у формі днів відкритих дверей та перспектив працевлаштування в ДП НДІ радіолокаційних систем “КВАНТ-Радіолокація” для студентів. Студенти залучаються до спільних семінарів, конференцій, проходженню виробничої практики.

 Буковинська економічна фундація

"Ватсон-Телеком" - українська компанія, яка поставляє на ринок професійне телекомунікаційне обладнання та комплексні рішення на базі цього обладнання.
Міжнародна телекомунікаційна компанія GMS (Global Message Services) спеціалізується на P2P і A2P послугах по монетизації трафіку для мобільних операторів, а також на індивідуальних і комплексних рішеннях по обміну повідомленнями для бізнесу

Розумна телефонія Binotel на базі віртуальної АТС

 

Binotel - провідний оператор бізнес-комунікацій в Україні. 9.4 тис. компаній використовують продукти Binotel в щоденній роботі, 1.5 млн. людей щодня спілкуються через сервіси Binotel, 32 млн. телефонних номерів були з'єднані через АТС Binotel.

Віртуальна АТС, Binotel CRM, On-line Сhat, GetCall, Binotel Call Center покривають всі основні канали комунікацій з клієнтами, автоматизують процеси і підвищують ефективність роботи співробітників. Binotel Call Tracking - сервіс для визначення найбільш ефективних рекламних джерел.

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 203
тел. (044) 249-25-81

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Презентація кафедри

Завантажити буклет
Переглядів: 3 490
^