Державний Університет Телекомунікацій

Партнери кафедри - Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки

IBM лідирує у розробці, розвитку та виготовленні передових інформаційних технологій, включаючи комп'ютерні системи, програмне забезпечення, системи сховищ та мікроелектроніки. 
Компанія «АВТОР» є інтегратором систем інформаційної безпеки і одним з провідних розробників продуктів і рішень в області криптографічного захисту конфіденційної, службової і секретної інформації, у тому числі і з використанням електронного цифрового підпису на базі смарт-карт технологій.
Компанія  ESET - Лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення.
Державне підприємство "Держінформресурс"
Державне підприємство "Українські спеціальні системи"
"Інфосейф ІТ" - українська компанія, один з лідерів ринку системної інтеграції в сфері захисту інформації.
D-Link — світовий виробник мережевого та телекомунікаційного обладнання. Створює як професійне обладнання, так і недорогі рішення для дому та малого офісу.
“Інститут інформаційних технологій” (АТ "ІІТ") спеціалізується на наданні послуг в області проектування, розробки і впровадження рішень щодо забезпечення безпеки інформації у сучасних інформаційно-телекомунікаційних системах різного призначення та різного рівня складності.
Hewlett-Packard — велика технологічна компанія зі штаб-квартирою в Пало-Альто. HP є світовим постачальником ключових технологій для корпоративних замовників і кінцевих користувачів.
«БМС Консалтінг» спеціалізується на розробці і реалізаціі проектів з побудови ІТ-інфраструктур, моніторингу та управлінню ІТ-середовищем, рішень з впровадження та розгортання прикладних систем, фокусуючи свою діяльність на корпоративному сегменті ринку.
Компанія SearchInform – провідний розробник систем інформаційної безпеки  Основним продуктом компанії на сьогоднішній день є «Контур інформаційної безпеки SearchInform» – комплексне рішення для захисту від витоків конфіденційної інформації та контролю інформаційних потоків в організаціях

УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР "БЕЗПЕКА" розробка, виробництво, впровадження, обслуговування, дослідження ефективності систем і засобів технічного захисту інформації,надання послуг у галузі технічного захисту інформації.

Digital Security - одна з провідних консалтингових компаній в області інформаційної безпеки

  Державний центр кіберзахисту та протидії кіберзагрозам

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
 Україна, 03680,  м. Київ,
вул. Солом’янська 7, каб. 419
 Тел. (044) 249–29–17, 9–17, 5-14
E-mail: ikb.dut.edu.ua@gmail.com
v.vishnivsky@dut.edu.ua

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Презентація кафедри

Переглядів: 3 217
^