Шкіль Людмила Леонідівна

Шкіль Людмила Леонідівна – кандидат філософських наук, доцент.

Посада: доцент кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Досвід науково-педагогічної роботи – 15 років.

Освіта: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2005 р. Кваліфікація за дипломом: спеціаліст філософії, викладач філософських дисциплін.

Сфера професійних та наукових зацікавлень: історія філософії, філософія французького Постмодернізму, антропологія мистецтва, філософська антропологія, соціальна філософія.

Автор та співавтор понад 70 статей у зарубіжних та вітчизняних наукових фахових виданнях, у тому числі в наукометричних базах даних Web of Science, співавтор підручника «Історія філософії», 3-х навчально-методичних посібників.

Неодноразово приймала участь у захисті кандидатських дисертацій в якості офіційного опонента.

Веде активну громадську роботу. Член ГО «Український філософський фонд» та культурно-просвітницької ГО «Вільна нитка».

Нагороджена відомчими відзнаками, медаллю М.П. Драгоманова за особистий вагомий внесок у розвиток університету від 05.04.2017 р. (№ 206-П)

Стажування:  Київський національний університет імені Тараса Шевченка, кафедра історії філософії  (Сертифікат № 056/1002 від 07.12.2021 р.)

Трудова діяльність:

• 2005 р.-2007 р. Житомирський державного університету імені Івана Франка (асистент кафедри філософії).
  • 2010-2021 – Український державний університет імені Михайла Драгоманова (2010-202012 р. – працювала на посаді асистента, з 2013 р. – посаді доцента та заступника завідуючої кафедри культурології та філософської антропології, з 2021р. по серпень 2023 р. – доцент кафедри філософії)
  • 2023 р. – доцент кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій