Державний Університет Телекомунікацій

Запрошуємо до навчання - Кафедра Комп'ютерних наук

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.

 

 

Спеціальність 122 «Комп’ютерні науки» - ЦЕ:

  • Вивчення мови Java на 1-му курсі за програмами Oracle Java SE 8 Programmer I, II (Java Core), популярних алгоритмів та структур даних
  • Постійне вдосконалення Java на протязі всього терміну навчання у рамках опанування технологіями Java EE, Java FX, програмування на Android, виконання проектів по розробці програм з штучним інтелектом, ігор і багато чого цікавого!
  • Вивчення технологій розробки повнофункціонального програмного забезпечення – від ідеї до впровадження в експлуатацію та подальшого супроводження - від ігор до систем промислового масштабу, агросектору, фінансових та банківських установ, медичних та освітніх закладів, сайтів та веб-систем (FrontEnd-BackEnd) тощо!
  • Реальна практика роботи із оригінальним обладнанням Hewlett-Packard (HP) в сучасній лабораторії: налаштування маршрутизаторів HP, в т.ч. WiFI, налаштування серверів HP, налаштування операційних систем Linux, Unix а на їх базі -  web-сервісів, email, firewall та інших.
  • Вміння створювати хмарну інфраструктуру (Cloud Services) для різних задач – віртуалізація комп'ютерів та серверів, різних сервісів та додатків (Office365, Azure тощо).

Якщо Ви бажаєте стати IT-фахівцем, який на професійному рівні володіє сучасними інформаційними технологіями, здатний до самореалізації та конкурентноспроможний на ринку праці, кафедра Комп'ютерних наук запрошує Вас на навчання за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки, спеціалізація Програмне забезпечення інформаційних систем.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПНИКА

Спеціалізація кафедри Комп'ютерних наук

Підготовка фахівців для ринку праці на кафедрі Комп'ютерних наук
Чому престижно бути IT-фахівцем?

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ФАХІВЦЯ З БАЗОВОЮ ПІДГОТОВКОЮ

Вимоги до фахівців з просування сайтів
Вимоги до системних адміністраторів
Запрошення до навчання в навчально-науковий центр технологій hewlett-packard

ЗАПРОШУЄМО ВАС НА НАВЧАННЯ!

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом’янська 7, каб. 214, 222
Тел. (044) 249–25–64
E-mail: dut_k_it@ukr.net

Навчальний сайт кафедри

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Презентація кафедри

Завантажити буклет
Переглядів: 4 764
^