XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Запрошуємо до навчання

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.
детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» складає 17 950 грн. на рік, що значно нижче ніж у НАУ (24 000 грн. на рік).

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для галузі інформаційних технологій.

Кафедрою укладено сім договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів ТОВ «ПРОКОМ» та ТОМ «М.Е.ДОК», що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри ТОВ «Атем Груп», ТОВ «Хоум Індивідуал», Brightstyle import LP, Abital LP на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!

Фахівець у галузі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – це управлінець нового покоління, який володіє унікальними інноваційними підприємницькими компетенціями, може працювати керівником та організатором промислових, комерційних, ІТ-підприємств, митно-логістичних, інвестиційно-консалтингових фірм, організацій різних форм власності, бути фахівцем у провідних українських і зарубіжних компаніях або успішно започаткувати власну справу.

 • Якщо Вам подобається працювати у сфері, що розвивається і має великі перспективи не лише на українських, а й на міжнародних ринках
 • Якщо Ви бажаєте одержати перспективну професію
 • Якщо Ви прагнете максимально реалізувати свої здібності
 • Якщо Ви мрієте незалежно приймати рішення і діяти
 • Якщо Вам подобається бути незалежним і започаткувати власний бізнес

ТО ВАШ ВИБІР – ЦЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ!

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності пропонує Вам здобути якісну освіту за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», яка надасть теоретичні знання та сформує практичні навички щодо втілення власної ідеї у життя, створення власного продукту та реалізації його на ринках, провадження підприємницької діяльності, ведення трейдингу.

Кафедрою здійснюється підготовка фахівців галузі знань 07 «Управління та адміністрування» зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівлі та біржова діяльність» для рівнів вищої освіти, що передбачають присудження відповідних ступенів вищої освіти:

Рівень вищої освіти

Ступінь вищої освіти

Освітньо-професійна програма

перший (бакалаврський)

бакалавр

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

другий (магістерський)

магістр

Підприємництво та фінанси

Коли ми говоримо про спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», то маємо на увазі, в першу чергу, широкі можливості, які відкриваються перед Вами. Ця спеціальність дозволяє стати універсальним фахівцем, який зможе знайти достойну роботу з високою заробітною платою в більшості сфер, які сьогодні існують і розвиваються.

Випускник за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» здатний здійснювати професійну діяльність пов’язану з:

 • фінансовою діяльністю (фінансовий лізинг, операції на фінансових ринках, капіталовкладення в цінні папери, управління фінансовими ринками, фінансові консультації та ін.);
 • кредитними й розрахунковими операціями між суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності й іноземними суб'єктами господарської діяльності;
 • оптовою і роздрібною торгівлею;
 • спільною підприємницькою діяльністю;
 • керуванням підприємствами;
 • проектним аналізом і бізнес-плануванням;
 • економічними розрахунками й прогнозуванням;
 • державним управлінням;
 • дослідженням й аналізом ринків;
 • наданням послуг іноземним суб'єктам господарської діяльності.

Підприємці – засновники власної справи за будь-яким видом економічної діяльності

Якісна підготовка фахівця за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» здійснюється за рахунок розробленого ректором Державного університету телекомунікацій та впровадженого в освітній процес інноваційного змісту навчання в університеті.

Інноваційний зміст навчання кафедри забезпечує навчання студента тому, що потрібно і, як потрібно на сьогоднішній день, враховує вимоги сучасності з боку науки, технологій та компетенцій компаній партнерів кафедри – потенційних роботодавців, що дозволяє комплексно та повноцінно сформувати освітню програму. Наш студент набуває необхідних знань та навичок, випускник підготовлений  теоретично і практично до виконання завдань та покладених на нього обов’язків, що, за умови сумлінного ставлення до навчання, гарантовано забезпечить отримання ним першого високооплачуваного робочого місця!

Потенційними роботодавцями є партнери кафедри, з якими підписано договори про співпрацю, серед яких:

 • Товариство з обмеженою відповідальністю «Атем Груп» (договір про співпрацю» № 03/2017 від 18 січня 2017 року)
 • Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛіГа» (договір про співпрацю № 07/12-2017 від 07 грудня 2017 року)
 • Товариство з обмеженою відповідальністю «М.Е.ДОК» (договір про співпрацю № 1 від 09 січня 2018 року)
 • Товариство з обмеженою відповідальністю «Хоум Індівідуал» (договір про співпрацю № 26/2019 від 20 грудня 2019 року)
 • Спілка автоматизаторів бізнесу (меморандум про співпрацю № 39 від 23 грудня 2019 року)
 • Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОКОМ» (договір про співпрацю № 27/2019 від 26 грудня 2019 року)
 • Brightstyle import LP (договір про співпрацю № 06/2020 від 20 січня 2020 року)
 • Abital LP (договір про співпрацю № 05/2020 від 20 січня 2020 року).

Тісна співпраця та взаємодія з партнерами кафедри, їх постійна участь у формуванні освітньої програми дозволяє вести підготовку наших студентів відповідно до професійних компетенцій, яких мають набути студенти в процесі навчання.

Взаємодія із компаніями-партнерами має низку плюсів для студентів Державного університету телекомунікацій, які навчаються за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»:

 • проведення практичних занять провідними співробітниками компаній, що дозволяє розширити коло практичних знань студента
 • організація та забезпечення проведення на своїй базі практик студентів, що дозволяє вивчити та опанувати специфіку роботи на підприємствах на практиці
 • видача сертифікатів компаній-партнерів, що підтверджує рівень їх професійних компетенцій
 • запрошення провідних фахівців – співробітників компаній-партнерів на профорієнтовані зустрічі зі студентами, що формує soft-skills у випускника
 • підвищення рівня професійної майстерності викладачів кафедри, що покращує  якість  навчання викладачами студентів
 • надання спонсорської допомоги у створенні навчально-матеріальної бази кафедри, що дозволяє поповнювати та удосконалювати матеріально-технічне оснащення «Онлайн лабораторії бізнесу», в якій наші студенти опановують новітні програми, програмні продукти, прикладні типові конфігурації, щоб вирішувати конкретні задачі та завдання, отримуючи  знання та навики для успішного та ефективного провадження своєї діяльності.

Крім того, навчаючись в Державному університеті телекомунікацій за  спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», на відміну від інших університетів, Ви:

 • опановуватимете дисципліни за спеціальністю вже з першого курсу
 • вивчатимете дисципліну «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів», яка навчає як налаштовувати та експлуатувати сучасні електронні пристрої і гаджети та у повній мірі використовувати можливості сучасних інформаційних технологій під час навчання в Університеті та у повсякденному житті
 • вивчатимете дисципліни, які формуватимуть вміння працювати командно, ефективно та злагоджено із колективом
 • посилено вивчатимете англійську мову, матимете можливість отримати мовні знання на рівні В2 для проведення перемовин, спілкування без труднощів і впевнено
 • опрацюєте практично теоретичний матеріал, адже не менше 50% занять є практичними, щоб не тільки зрозуміти принципи роботи, а й вміти її виконувати

Студенти, які навчаються за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», вивчають комплекс дисциплін з питань організації та управління бізнесом, торговельної та біржової діяльності, отримують теоретичні знання та практичні навички для організації та ефективного провадження власної справи і бізнес-проектів.

Більша половина занять впродовж навчання практичного спрямування. Особливий акцент у процесі вивчення дисциплін поставлено на формування знань та практичних умінь у сфері організації підприємницької, ведення торговельної й біржової діяльності та керівництва підприємствами з питань:

 • розробки та обґрунтування бізнес-ідей;
 • юридичного забезпечення створення власного бізнесу;
 • розроблення та використання нових підходів до управління розвитком власного бізнесу;
 • забезпечення ефективності бізнесу на основі використання інновацій;
 • аналізу товарних ринків і конкурентоспроможності продукції різних виробників;
 • роботи з постачальниками;
 • формування товарного асортименту;
 • здійснення логістичних операцій та організації товаропросування;
 • управління товарними запасами;
 • ведення фінансової діяльності та бухгалтерського обліку;
 • маркетингу підприємницької діяльності.

Навчайтесь інноваційно, отримуйте знання та навички, які сформують Вас компетентними, прогресивними, сучасними та затребуваними на ринку праці, а ще краще такими, які власне самі надаватимуть робочі місця, адже наша спеціальність сформує Вас готовими діяти і створювати, керувати та започатковувати власну справу!

Чекаємо на Вас!!!

У порівнянні  з іншими університетами ми забезпечуємо високу якість освіти за помірну ціну, а також за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!

УМОВИ ВСТУПУ
НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 076 «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ»
  ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ ЗАЛАЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Ліцензійний обсяг набору на 1 курс - 50 місць (денна форма навчання) та 10 місця (заочна форма навчання).


УМОВИ ВСТУПУ
  НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 076 «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ»
  ДЛЯ МОЛОДШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ БУДЬ-ЯКИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

УВАГА! Якщо ти маєш ОКР молодший спеціаліст по одній зі споріднених спеціальностей (Менеджмент, Маркетинг, Економіка, Фінанси, Облік і аудит і т.д.), то можеш поступити одразу на третій курс і за два роки отримати диплом бакалавра зі спеціальності 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність".
 

УМОВИ ПЕРЕВЕДЕННЯ СТУДЕНТІВ З ОДНОГО ВИЩОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ
ДО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ
НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 076 "ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ"

Переведення студентів з одного вищого закладу освіти до іншого здійснюється відповідно до Наказу Міністерства освіти України №245 від 15.07.1996 року «Про затвердження Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти».

Загальні положення:

 1. Переведення студентів з одного вищого закладу освіти до іншого здійснюється незалежно від форми навчання, напряму підготовки фахівців з вищою  освітою,  спеціальності.
 2. Переведення студентів з одного вищого закладу освіти до іншого здійснюється як правило, під час літніх або зимових канікул.
 3. Переведення студентів на перший курс вищих закладів освіти забороняється.
 4. Особи, які вступили до вищих закладів освіти і навчались за рахунок коштів державного бюджету, користуються пріоритетним правом при переведенні та поновленні на місця державного замовлення за умови наявності таких вакантних місць.
   

УМОВИ ВСТУПУ
НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 076 «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ»
ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ БАКАЛАВРАТУ БУДЬ-ЯКИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

 • наявність ступеня бакалавра (вступати можна при наявності диплома бакалавра з будь-якої спеціальності);
 • наявність сертифікату ЗНО з іноземної мови;
 • успішна здача екзамену за спеціальністю безпосередньо в Державному університеті телекомунікацій.

У разі виникнення питань щодо вступу на спеціальність 076 «Підприємництво, торгівлі та біржова діяльність», а також навчання, звертайтеся, із задоволенням надамо відповіді та роз’яснення.

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ptbd_dut@ukr.net

Завідувач кафедри - Гавриш Оксана Миколаївна,
тел. 095-815-54-68

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Переваги навчання на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680,  м. Київ,
вул. Солом’янська, 7, каб. 311, 312, 
тел. (044) 249-29-19

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 6 353