Державний Університет Телекомунікацій

Запрошуємо до навчання - Кафедра Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.

 

НАВЧАТИСЯ В НАС ВИГІДНО, ПЕРСПЕКТИВНО, ПРЕСТИЖНО!

Кафедра економіки, підприємництва та права навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва здійснює активну освітню діяльність із забезпечення підготовки висококласних фахівців в галузі телекомунікацій  за всіма спеціальностями Державного університету телекомунікацій. Орієнтуючись на сучасний стан розвитку вітчизняної та світової економіки в галузі телекомунікацій колектив кафедри основну увагу приділяє розвитку та вдосконалення практичної складової у змісті навчання. 

Встановлено і розвиваються партнерські стосунки та продуктивна співпраця кафедри з навчально-методичним центром Державної служби фінансового моніторингу України. В межах цієї програми партнерства студенти проходять практику в стінах цієї державної установи з перспективою подальшого працевлаштування після закінчення навчання в Університеті. Успішне проходження практики підтверджується видачею сертифікатів від Державної служби фінансового моніторингу України.

https://privatbank.ua/img/logo.png?v=2828Розпочато активну співпрацю з Приватбанком у напрямі організації та проходження практики студентами з метою набуття практичних навиків роботи в банківській системі. Студенти, які успішно пройдуть практику, отримають відповідні сертифікати і будуть зараховані до кадрового резерву Приватбанку.

В найближчій перспективі освітньої діяльності кафедри передбачено відкриття реальних можливостей виходу наших студентів на ринок інфокомунікаційних послуг і отримання там практичних знань та вмінь щодо участі у бізнес-процесах, створення та розвитку підприємств в галузі телекомунікацій.

Колектив кафедри вивчає та запроваджує в освітній процес самий сучасний досвід на світовому рівні, сприймає, підтримує та реалізує на практиці всі інноваційні пропозиції від студентів!

На сьогодні Державний університет телекомунікацій є єдиним навчальним закладом в Києві, що має в своєму складі авторизований тестовий центр Pearson VUE (Virtual University Enterprises) – лідера на світовому ринку дистанційного навчання і освітніх послуг.

Студенти нашого Університету мають змогу, не звертаючись до комерційних центрів тестування, отримати сертифікат, що засвідчує знання та практичні навички за офіційно визнаними програмами тестування десятків світових підприємств, які надають консалтингові, фінансові та правові послуги.

Крім своєї основної цілі – перевірки знань і компетенцій, дана програма сертифікації дає можливість усвідомити, які навички та вміння сьогодні вимагає світовий ринок праці, аби по завершенню навчання у Державному університеті телекомунікацій студенти були затребувані, як фахівці своєї справи, на українських та у світових підприємствах.

Чекаємо на вас, наші майбутні студенти!

Переглядів: 1 912
^