Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Запрошуємо до навчання - Кафедра Інформаційних систем та технологій

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2020 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 - Інформаційні системи та технології" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

На 2-й курс приймаються абітурієнти з дипломом молодшого спеціаліста будь-якої спеціальності.

На 3-й курс приймаються абітурієнти з дипломом молодшого спеціаліста, що близькі за програмою до Інформаційних систем та технологій.

Кафедра Інформаційних систем та технологій запрошує до навчання на 2-й та 3-й курс осіб, які  здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста на спеціальність 126 - Інформаційнісистеми та технології. Для навчання поцій спеціальності в Державному університеті телекомунікацій є ряд переваг серед інших вищих закладів освіти м. Києва. А саме:

- Теоретична підготовка студентів за спеціальністю Інформаційні системи та технології здійснюється на основі сучасних технологій (одними з яких на сьогоднішній день є Інтернет речей та робототехніка) та компетенцій компаній партнерів кафедри.

- Практична підготовка на кафедрі для спеціальності Інформаційні системи та технології здійснюється за допомогою сучасного обладнання, яким є:

  • різноманітні комплектуючі Arduino для конструювання схем та написання програм до побудови складних систем, механізмів та роботів;
  • програмовані роботи-конструктори за допомогою яких можна сконструювати декілька моделей програмованого робота, що відчиняє двері у світ науки, технології, інженерії, математики;
  • 3D-принтери, для вивчення навиків моделювання;
  • набори «Розумний будинок» та його комплектуючі, для вивчення технології Інтернет речей;
  • віртуальна АТС для набуття студентами практичних навичок та вмінь, щодо роботи з сучасними системами комутації.

- На кафедрі ІСТ під керівництвом викладачів, які отримали право бути інструкторами, що підтверджено наявністю сертифікатів, студенти отримують сертифікати CiscoNetworkingAcademy за напрямками:

  1. «Introductiontothe Internet ofEverything».
  2. «IntroductiontoIoT».
  3. «IoT Fundamentals: ConnectingThings».

Отримання наведених сертифікатів надає можливість студентам бути в пріоритеті при влаштуванні в IT-компанії!

- В обов`язковому порядку передбачено поглиблене вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання. Робототехніка, Моделювання інформаційних систем, Технологія VoIP – дані дисципліни викладаються англійською мовою викладачами кафедри.

- Партнери кафедри, компанії Binotel, GMS, Pipl та інші відомі IT-компанії зацікавлені в працевлаштуванні студентів Державного університету телекомунікацій, які мають достатній рівень підготовки за фахом.

Також на Вас чекають досвідчені викладачі, які охоче будуть надавати необхідні знання.

Далі приведена докладна інформація, яка необхідна для вступу до Державного університету телекомунікацій на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста для здобуття ступеня бакалавра.

Перелік спеціальностей та вступних випробувань для прийому на навчання на другий курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, для здобуття ступеня бакалавра

Спеціальність освітнього рівня

Фахове випробування

курс

Термін навчання, роки

Кількість осіб

Код

Назва

За кошти державного бюджету

За кошти фізичних, юридичних осіб

126

Інформаційні системи та технології

Іспит зі спеціальності

2

3

-

23


Перелік спеціальностей та вступних випробувань для прийому на навчання на третій курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, для здобуття ступеня бакалавра

Спеціальність освітнього рівня

Фахове випробування

курс

Термін навчання, роки

Кількість осіб

Код

Назва

За кошти державного бюджету

За кошти фізичних, юридичних осіб

126

Інформаційні системи та технології

Іспит зі спеціальності

3

2

-

20

 

Проведення вступних випробувань зі спеціальності: Перелік питань

Для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста конкурсний бал розраховується за формулою:

Конкурсний бал (КБ) = П2 + П3, де П2 - оцінка фахового вступного випробування (за шкалою від 100 до 200 балів), П3 - середній бал документа про здобуту освіту (середній бал документа про здобуту освіту обчислюється як сума середнього балу додатку до диплома, за п’ятибальною шкалою, помножена на десять).

Кожну п'ятницю, о 16:00 ми проводимо день відкритих дверей, де ви можете отримати повну інформацію про навчання за спеціальністю, поспілкуватись з деканом факультету та завідувачем кафедри.

Спеціальність 126 - Інформаційні системи та технології саме для тебе!


Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою

Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Отримати консультацію
у завідуючого кафедрою
Надіслати
Дякуємо Вам за звернення до Державного університету телекомунікацій
Ваш запрос успешно отправлен

Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.

Переглядів: 4 514
^