Державний Університет Телекомунікацій

Запрошуємо до навчання - Кафедра Інформаційних систем та технологій

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.

 

НАВЧАЮЧИСЬ НА КАФЕДРІ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ ТА ТЕХНОЛОГІЙ, ВИ ЗМОЖЕТЕ ОВОЛОДІТИ ПЕРЕЛІКОМ ЗНАНЬ ТА УМІНЬ ЩОДО:

  • змісту основних понять і термінів комутаційних систем;
  • задача комутаційних систем на міжнародному та національному рівнях;
  • функціональних складових системи управління використанням комутаційного ресурсу;
  • сучасних інформаційних технологій;
  • роботи з хмарними технологіями;
  • роботи з основними цифровими системами комутації;
  • роботи з ІР-АТС та гнучкими мультиплексорами

Навчання проводиться на сучасному обладнанні таких провідних виробників як: Watson Telecom, Alcatel-Lucent, Asterisk.

Застосувати свої знання Ви зможете при роботі у таких телекомунікаційних компаніях як: УКРТЕЛЕКОМ, оператори мобільного зв’язку МТС, КИЇВСТАР, LIFE та на любому підприємстві де розгорнута корпоративна мережа зв’язку. 


"Обучатся в ДУТ начал уже имея сильную базу после колледжа, но уровень университета достаточно высок, потому обучение не было легким. Програма изучаемых предметов очень широкая и затрагивает практически все виды связи, что есть явным плюсом в подальшем выборе професии. 

Все полученные знания действительно будут нужны в работе в сфере телекоммуникаций, это я уже понял начав работать по специальности. Я не жалею, что связал свою жизнь с такой специфической сферой деятельности как связь и очень удачно начав свой путь в ней с обучения в ДУТ."

Андрій Василина, випускник групи ІМД-61 2015 року


"Вітаю. Мене звати Андрій, я навчаюся у Державному Університеті Телекомунікацій на 4 курсі. Хочу розповісти вам про наш університет.

По-перше, знання, які ви здобудете в нашому вузі не тільки корисні, але і актуальні, в рамках швидкості сьогоднішнього розвитку.

По-друге, досить нещодавня зміна керівництва вузу, близько двох років тому, призвела до суттєвих позитивних змін, які виражаються  у налагодженні обв`язкових курсів від провідних телекомунікаційних компаній таких як, Cisco та HP. Навчання на цих курсах проводиться з використанням новітнього мережного обладнання.

По-третє, у найближчій час наш університет повинен отримати звання Національного. Цей процес дещо затягнувся у зв`язку із нестабільною ситуацією в країні.

По-четверте, нещодавно було побудовано спортивну залу та відремонтовано їдальню.

По-п`яте, вуз надає можливість проходження військової кафедри та надає місце проживання у гуртожитку.

Пропоную розглянути навчальний процес на прикладі кафедри «Комутаційних систем». Дисципліни, які читають викладачі цієї кафедри, являються необхідними у подальшому професійному житті. Лекції проходять з використанням проектору, а практики та лабораторні на реальному, справному мережному обладнанні. Це дозволяє не тільки краще засвоїти, а і закріпити теоретичні знання на практиці.

А загалом я хочу сказати, що жоден викладач не зможе навчити Вас, за відсутності бажання вчитися. Жодна людина у світі не зможе змусити Вас розуміти складний матеріал, який Ви самі не хочете зрозуміти. Саме тому все, як завжди, залежить від Вас. А університет надасть можливість реалізувати себе та забезпечить усім необхідним для цього."

Молчанов Андрій, 4 курс, 2015р.


Переглядів: 2 001
^