Державний Університет Телекомунікацій

Запрошуємо до навчання - Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.

 

Шановні абітурієнти!

 

Бажаєш розвинути свій творчий потенціал та отримати професіональні знання за спеціалізацією "Супутникові телекомунікації та навігаційні системи" у Державному університеті телекомунікацій - тоді тобі прямий шлях до Кафедри космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій.

Теоретична підготовка на кафедрі здійснюється на основі сучасних досягнень в авіаційній та космічній галузі, новітніх технологій та компетенцій компаній-партнерів кафедри: Державного космічного агентства України, Національного центру управління та випробувань космічних засобів при Державному космічному агентстві, компаній «Датагруп» та компанії «Eutelsat», КБ"Південне" імені М.К. Янгеля.

Якісне навчання студентів базується на використанні навчально-матеріальної бази як кафедри, так і бази компаній-партнерів, з сучасним обладнанням останнього покоління, а також прогресивних програмно-апаратних комплексів та програмного забезпечення.

Кафедра заключила договори з компаніями: «Eutelsat», «Датагруп», Державним космічним агентством та Національним центром управління та випробувань космічних засобів при ДКАУ, які є потенційними замовниками випускників за спеціалізацією "Супутникові телекомунікації та навігаційні системи". КБ "Південне" імені М.К.Янгеля сформулювало перелік Науково-дослідних робіт, які дозволять долучати для їх виконання студентів.

Теоретична і практична підготовка студентів на кафедрі здійснюється на підставі компетенцій наших партнерів-роботодавців з якими кафедра заключила договори про співпрацю. Перелік цих партнерів представлений вище.

На кафедрі створено перший в Україні навчальний центр французької компанії “Eutelsat-SA” – світового лідера на ринку супутникових телекомунікацій, в якому проводяться заняття, курсова підготовка та тренінги зі студентами університету, професійними інсталяторами супутникового обладнання та всіма бажаючими.

Кафедра видає сертифікати компаній партнерів: «Eutelsat» та «Датагруп», що дозволяє нашим випускникам працювати в цих компаніях як в Україні так і за її межами.

http://www.dut.edu.ua/uploads/n_4735_49059545.jpg

http://www.dut.edu.ua/uploads/n_4735_19267659.jpg


Перше - підготовка по спеціалізації «Супутникові телекомунікації та навігаційні системи» починається з першого курсу. З першого курсу читаються дисципліни професійного напрямку. Вже на першому курсі для студентів всіх спеціальностей Університету кафедра викладає дисципліну "Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів". Студенти мають змогу більше дізнатися про майбутню спеціальність, особливості застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів, налаштування до роботи супутникового обладнання, а також використовувати отримані знання під час навчання та у повсякденному житті. За рахунок чого все вищезгадане реалізується?

Друге - студенти нашої спеціалізації, починаючи з першого курсу, вивчають дисципліну "Групова динаміка та комунікації", з 2-го курсу - "Ділові комунікації", з 4-го курсу - "Засади відкриття власного бізнесу", "Хмарні технології", "Штучний інтелект", що дає їм можливість працювати в команді, вміти відкрити та вести власний бізнес.

Третє - студенти Університету посилено вивчають англійську мову, що дає можливість вільно володіти англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту В2. На 1-2 курсі - 3 пари занять, на 3-4-5 курсах з усіх дисциплін - 20% проводиться англійською мовою.

Четверте - половина занять на кафедрі має практичну складову. Це дає можливість студентам знати та уміти налаштовувати обладнання, яке застосовується у потенційних компаніях-роботодавцях. Практику студенти проходять в компаніях-партнерах, після якої отримають сертифікати («Датагруп», «ECOMM Co»).

П'яте - якість навчання на кафедрі досягається сучасним підходом до структури навчання, а саме: 25% на кафедрі виділяється на дисципліни загальної підготовки (вища математика, фізика, філософія, іноземна мова і т.д.), а решта 75% на дисципліни професійної підготовки за спеціальністю.

Шосте - вивчення дисциплін загальної підготовки здійснюється з 1-го семестру по 8-й семестр - весь період навчання. Це дає можливість студентам повноцінно оволодіти професійними знаннями, а саме при вивченні спеціальних дисциплін професійної підготовки, паралельно вивчаючи фізичні процеси та явища, які є складовими в роботі складних технічних систем.

Сьоме - по темі кожної дисципліни обов'язково проводиться лекція, як теоретична підготовка, практичні заняття та при можливості лабораторні заняття - як практична складова навчання.

Восьме - по кожній темі занять лектор в кінці лекції зобов'язаний дати перелік питань для відпрацювання студентами при самостійній підготовці до практичних і лабораторних занять по темі лекції.

Дев'яте - дисципліни професійної підготовки розподіляються наступним чином: 37,5% за фахом і 37,5% за спеціалізацією.

Таким чином, кафедра реалізує нову освітню модель на базі інноваційного змісту навчання, що дає змогу випускнику оволодіти теоретичними та практичними навичками, з урахуванням компетенції роботодавців.

 

http://www.dut.edu.ua/uploads/n_4735_97779243.jpgЯкщо ви хочете більше дізнатися про супутниковий зв'язок, Інтернет, аерокосмічні системи зв'язку і навігації, надійність телекомунікаційних систем, та отримати сертифікат від лідера телекомунікаційних послуг фіксованого і супутникового зв'язку «Датагруп», кафедра Космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій дозволить здійснитися Вашій мрії.

З усіх питань, що стосуються вступу на спеціалізацію  «Супутникові телекомунікації та    навігаційні системи»      звертайтесь за телефоном   кафедри    (044) 249-25-97.

Ліцензія на здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти з підготовки здобувачів вищої освіти галузі знань 17 «Електроніка та телекомунікації, першого (бакалаврського) освітнього рівня дозволить готувати висококваліфікованих фахівців в області проектування, виробництва, сертифікації, експлуатації та розрахунку структур супутникової зв'язку, дистанційного зондування Землі, володіти принципами функціонування сучасних супутникових радіонавігаційних з систем GPS, ГЛОНАСС та інших, а також мати практичні навички при створенні і підтримці геоінформаційних систем.

Викладачі кафедри мають великий досвід роботи в авіаційній і космічній галузях і запрошують майбутніх абітурієнтів вступати на спеціалізацію при кафедрі КСКСТ.

Запрошуємо на навчання! Чекаємо на Вас!

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680,  м. Київ, вул. Солом’янська 7
Тел. (044) 249-25-97, 5-97
E-mail: frolov47@ukr.net

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Презентація кафедри

Завантажити буклет
Переглядів: 3 026
^