Державний Університет Телекомунікацій

Запрошуємо до навчання - Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.

 

 

Шановні абітурієнти!

Якщо ви хочете більше дізнатися про супутниковий зв'язок, Інтернет, аерокосмічні системи зв'язку і навігації, надійність телекомунікаційних систем, та отримати сертифікат від лідера телекомунікаційних послуг фіксованого і супутникового зв'язку «Датагруп», кафедра Космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій дозволить здійснитися Вашій мрії.

До уваги абітурієнтів, які обрали в Державному університеті телекомунікацій спеціальність «173 - Авіоніка, спеціалізацію:« Супутникові телекомунікації і навігаційні системи», на терміни проведення ЗНО в 2018 році та зміни у вимогах до вступу.

Для вступу на навчання за спеціальністю «Авіоніка: Супутникові телекомунікації і навігаційні системи» за кошти державного бюджету в 2018 році необхідно надати наступні сертифікати ЗНО: I - українська мова та література (обов'язково); II - математика (обов'язково); III - іноземна мова або фізика (на вибір один з них).

У вступній кампанії 2018 року буде прийматися сертифікати ЗНО 2016 2017 і 2018 років, крім сертифікатів з англійської, французької, німецької та іспанської мов, які будуть прийматися тільки за 2018 рік.

З усіх питань, що стосуються вступу на спеціальність «Авіоніка» звертайтесь за телефоном кафедри (044) 249-25-97.

 

Згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 28.12.2017 р № 512-л на кафедрі Космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій відкривається нова спеціальність «Авіоніка».

Ліцензія на здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти з підготовки здобувачів вищої освіти галузі знань 17 «Електроніка та телекомунікації, спеціальність 173 «Авіоніка» першого (бакалаврського) освітнього рівня дозволить готувати висококваліфікованих фахівців в області проектування, виробництва, сертифікації, експлуатації та розрахунку структур супутникової зв'язку, дистанційного зондування Землі, володіти принципами функціонування сучасних супутникових радіонавігаційних з истем GPS, ГЛОНАСС та інших, а також мати практичні навички при створенні і підтримці геоінформаційних систем.

Викладачі кафедри мають великий досвід роботи в авіаційній і космічній галузях і запрошують майбутніх абітурієнтів вступати на нову спеціальність при кафедрі КСКСТ.

Запрошуємо на навчання! Чекаємо на Вас!

Презентація кафедри

Завантажити буклет

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680,  м. Київ, вул. Солом’янська 7
Тел. (044) 249-25-97, 5-97
E-mail: frolov47@ukr.net

Переглядів: 2 123
^