Державний Університет Телекомунікацій

Запрошуємо до навчання - Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.

 

Шановні абітурієнти!

Бажаєш розвинути свій творчий потенціал та отримати професіональні знання за спеціальністю "Авіоніка" у Державному університеті телекомунікацій - тоді тобі прямий шлях до Кафедри космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій.

Теоретична підготовка на кафедрі здійснюється на основі сучасних досягнень в авіаційній та космічній галузі, новітніх технологій та компетенцій компаній-партнерів кафедри: Державного космічного агентства України, Національного центру управління та випробувань космічних засобів при Державному космічному агентстві, компаній «Датагруп» та компанії «Eutelsat», КБ"Південне" імені М.К.Янгеля.

Якісне навчання студентів базується на використанні навчально-матеріальної бази як кафедри, так і бази компаній-партнерів, з сучасним обладнанням останнього покоління, а також прогресивних програмно-апаратних комплексів та програмного забезпечення.

Кафедра заключила договори з компаніями: «Eutelsat», «Датагруп», Державним космічним агентством та Національним центром управління та випробувань космічних засобів при ДКАУ, які є потенційними замовниками випускників за спеціальністю "Авіоніка" (спеціалізація "Супутникові телекомунікації та навігаційні системи"). КБ "Південне" імені М.К.Янгеля сформулювало перелік Науково-дослідних робіт, які дозволять долучати для їх виконання студентів.

Теоретична і практична підготовка студентів на кафедрі здійснюється на підставі компетенцій наших партнерів-роботодавців з якими кафедра заключила договори про співпрацю. Перелік цих партнерів представлений вище.

Кафедра видає сертифікати компаній партнерів: «Eutelsat» та «Датагруп», що дозволяє нашим випускникам працювати в цих компаніях як в Україні так і за її межами.

 

За рахунок чого все вищезгадане реалізується?

 

Перше - підготовка по спеціальності "Авіоніка" починається з першого курсу. З першого курсу читаються дисципліни професійного напрямку. Вже на першому курсі для студентів всіх спеціальностей Університету кафедра викладає дисципліну "Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів".

В методиці цієї дисципліни головним є набуття студентами навичок, щодо налаштовування та експлуатації сучасних пристроїв та гаджетів, а також використовувати отримані знання під час навчання та у повсякденному житті.

Друге - студенти нашої спеціальності починаючи з першого курсу вивчають дисципліну "Групова динаміка та комунікації", з 2-го курсу - "Ділові комунікації", з 4-го курсу - "Засади відкриття власного бізнесу", "Хмарні технології", "Штучний інтелект", що дає їм можливість працювати в команді, вміти відкрити та вести власний бізнес.

Третє - студенти Університету посилено вивчають англійську мову, що дає можливість вільно володіти англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту В2. На 1-2 курсі - 3 пари занять, на 3-4-5 курсах з усіх дисциплін - 20% проводиться англійською мовою.

Четверте - половина занять на кафедрі має практичну складову. Це дає можливість студентам знати та уміти налаштовувати обладнання, яке застосовується у потенційних компаніях-роботодавцях. Практику студенти проходять в компаніях-партнерах, після якої отримають сертифікати («Датагруп», «ECOMM Co»).

П'яте - якість навчання на кафедрі досягається сучасним підходом до структури навчання, а саме: 25% на кафедрі виділяється на дисципліни загальної підготовки (вища математика, фізика, філософія, іноземна мова і т.д.), а решта 75% на дисципліни професійної підготовки за спеціальністю.

Шосте - вивчення дисциплін загальної підготовки здійснюється з 1-го семестру по 8-й семестр - весь період навчання. Це дає можливість студентам повноцінно оволодіти професійними знаннями, а саме при вивченні спеціальних дисциплін професійної підготовки, паралельно вивчаючи фізичні процеси та явища, які є складовими в роботі складних технічних систем.

Сьоме - по темі кожної дисципліни обов'язково проводиться лекція, як теоретична підготовка, практичні заняття та при можливості лабораторні заняття - як практична складова навчання.

Восьме - по кожній темі занять лектор в кінці лекції зобов'язаний дати перелік питань для відпрацювання студентами при самостійній підготовці до практичних і лабораторних занять по темі лекції.

Дев'яте - дисципліни професійної підготовки розподіляються наступним чином: 37,5% за фахом і 37,5% за спеціалізацією.

Таким чином кафедра реалізує нову освітню модель на базі інноваційного змісту навчання, що дає змогу випускнику оволодіти теоретичними та практичними навичками, з урахуванням компетенції роботодавців.

Якщо ви хочете більше дізнатися про супутниковий зв'язок, Інтернет, аерокосмічні системи зв'язку і навігації, надійність телекомунікаційних систем, та отримати сертифікат від лідера телекомунікаційних послуг фіксованого і супутникового зв'язку «Датагруп», кафедра Космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій дозволить здійснитися Вашій мрії.

До уваги абітурієнтів, які обрали в Державному університеті телекомунікацій спеціальність «173 - Авіоніка, спеціалізацію: «Супутникові телекомунікації і навігаційні системи», на терміни проведення ЗНО в 2018 році та зміни у вимогах до вступу.

Для вступу на навчання за спеціальністю «Авіоніка: Супутникові телекомунікації і навігаційні системи» за кошти державного бюджету в 2018 році необхідно надати наступні сертифікати ЗНО: I - українська мова та література (обов'язково); II - математика (обов'язково); III - іноземна мова або фізика (на вибір один з них).

У вступній кампанії 2018 року буде прийматися сертифікати ЗНО 2016 2017 і 2018 років, крім сертифікатів з англійської, французької, німецької та іспанської мов, які будуть прийматися тільки за 2018 рік.

З усіх питань, що стосуються вступу на спеціальність «Авіоніка» звертайтесь за телефоном кафедри (044) 249-25-97.

 

Згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 28.12.2017 р № 512-л на кафедрі Космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій відкривається нова спеціальність «Авіоніка».

Ліцензія на здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти з підготовки здобувачів вищої освіти галузі знань 17 «Електроніка та телекомунікації, спеціальність 173 «Авіоніка» першого (бакалаврського) освітнього рівня дозволить готувати висококваліфікованих фахівців в області проектування, виробництва, сертифікації, експлуатації та розрахунку структур супутникової зв'язку, дистанційного зондування Землі, володіти принципами функціонування сучасних супутникових радіонавігаційних з истем GPS, ГЛОНАСС та інших, а також мати практичні навички при створенні і підтримці геоінформаційних систем.

Викладачі кафедри мають великий досвід роботи в авіаційній і космічній галузях і запрошують майбутніх абітурієнтів вступати на нову спеціальність при кафедрі КСКСТ.

Запрошуємо на навчання! Чекаємо на Вас!

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680,  м. Київ, вул. Солом’янська 7
Тел. (044) 249-25-97, 5-97
E-mail: frolov47@ukr.net

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Презентація кафедри

Завантажити буклет
Переглядів: 2 795
^