Державний Університет Телекомунікацій

Запрошуємо до навчання - Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.

 

Шановні абітурієнти!

Бажаєш розвити свій творчий потенціал та отримати професіональні знання за спеціальністю "Авіоніка" у Державному університеті телекомунікацій - тоді тобі прямий шлях до Кафедри космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій.

Теоретична підготовка на кафедрі здійснюється на основі сучасних досягнень в авіаційній та космічній галузі, новітніх технологій та компетенцій компаній-партнерів кафедри: Державного космічного агентства України, Національного центру управління та випробувань космічних засобів при Державному космічному агентстві, фірм Дата-груп та компанії Eutelsat, КБ"Південне" імені М.К.Янгеля.

Якісне навчання студентів базується на використанні навчально-матеріальної бази як кафедри, так і бази компаній-партнерів з сучасним обладнанням останнього покоління, а також прогресивних програмно-апаратних комплексів та програмного забезпечення.

Кафедра заключила договори з компаніями: Eutel-SAT, Дата-груп, Державним космічним агентством та Національним центром управління та випробувань космічних засобів при ДКАУ які є потенційними замовниками випускників за спеціальністю "Авіоніка"(спеціалізація "Супутникові телекомунікації та навігаційні системи"). КБ "Південне" імені М.К.Янгеля сформулювало перелік Науково-дослідних робіт, які дозволять долучати для їх виконання студентів.

Теоретична і практична підготовка студентів на кафедрі здійснюється на підставі компетенцій наших партнерів-роботодавців з якими кафедра заключила договори про співпрацю. Перелік цих партнерів представлений вище.

Кафедра видає сертефікати компаній партнерів: Eutel-SAT, Дата-груп, що дозволяє нашим випускникам працювати в цих компаніях як в Україні так і за її межами.

За рахунок чого все вищезгадане реалізується?

Перше - підготовка по спецальності "Авіоніка" починається з першого курсу. З першого курсу читаються дисципліни професійного напрямку. Вже на першому курсі для студентів всіх спеціальностей Університету кафедра викладає дисципліну "Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів".

В методиці цієї дисципліни є навчання студентів налаштовувати та експлуатавати сучасні пристрої та гаджети, а також В методиці цієї дисципліни є навчання студентів налаштовувати та експлуатувати сучасні пристрої та гаджети, а також використовувати отримані знання під час навчання та у повсякденному житті.

Друге - студенти нашої спеціальності починаючи с з першого курсу вивчають дисципліну "Групова динаміка та комунікації", з 2-го курсу - "Ділові комунікації", з 4-го курсу-"Засади відкриття власного бізнесу", "Хмарні технології","Штучний інтелект", що дає їм можливість працювати в команді, вміти відкрити та вести власний бізнес.

Третє - студенти Університету посилено вивчають англійську мову, що дає можливість вільно володіти англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту В2.

Четверте - половина занять на кафедрі має практичну складову. Це дає можливість студентам знати та уміти налаштовувати обладнання, яке застосовується у потенційних компаніях-роботодавцях. Практику студенти проходять в компаніях-партнерах, після якої отримають сертефікати (Дата-груп, ECOMM Co).

П'яте - якість навчання на кафедрі досягається сучасним підходом до структури навчання, а саме: 25% на кафедрі виділяється на дисципліни загальної підготовки (вища математика, фізика, філософія, іноземна мова і т.д.), а решта 75% на дисципліни професійної підготовки за спеціальністю.

Шосте - вивчення дисциплін загальної підготовки здійснюється з 1-го семестру по 8-й семестр-це весь період навчання. Це дає можливість студентам повноцінно оволодіти професійними знаннями, а саме при вивченні спеціальних дисциплін професійної підготовки паралельно вивчати фізичні процеси та явища, які є складовими в роботі складних технічних систем.

Таким чином кафедра реалізує нову освітню модель на базі інноваційного змісту навчання, що дає змогу випускнику оволодіти теоретичними та практичними навичками, з урахуванням компетенції роботодавців.


Якщо ви хочете більше дізнатися про супутниковий зв'язок, Інтернет, аерокосмічні системи зв'язку і навігації, надійність телекомунікаційних систем, та отримати сертифікат від лідера телекомунікаційних послуг фіксованого і супутникового зв'язку «Датагруп», кафедра Космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій дозволить здійснитися Вашій мрії.

До уваги абітурієнтів, які обрали в Державному університеті телекомунікацій спеціальність «173 - Авіоніка, спеціалізацію:« Супутникові телекомунікації і навігаційні системи», на терміни проведення ЗНО в 2018 році та зміни у вимогах до вступу.

Для вступу на навчання за спеціальністю «Авіоніка: Супутникові телекомунікації і навігаційні системи» за кошти державного бюджету в 2018 році необхідно надати наступні сертифікати ЗНО: I - українська мова та література (обов'язково); II - математика (обов'язково); III - іноземна мова або фізика (на вибір один з них).

У вступній кампанії 2018 року буде прийматися сертифікати ЗНО 2016 2017 і 2018 років, крім сертифікатів з англійської, французької, німецької та іспанської мов, які будуть прийматися тільки за 2018 рік.

З усіх питань, що стосуються вступу на спеціальність «Авіоніка» звертайтесь за телефоном кафедри (044) 249-25-97.

 

Згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 28.12.2017 р № 512-л на кафедрі Космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій відкривається нова спеціальність «Авіоніка».

Ліцензія на здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти з підготовки здобувачів вищої освіти галузі знань 17 «Електроніка та телекомунікації, спеціальність 173 «Авіоніка» першого (бакалаврського) освітнього рівня дозволить готувати висококваліфікованих фахівців в області проектування, виробництва, сертифікації, експлуатації та розрахунку структур супутникової зв'язку, дистанційного зондування Землі, володіти принципами функціонування сучасних супутникових радіонавігаційних з истем GPS, ГЛОНАСС та інших, а також мати практичні навички при створенні і підтримці геоінформаційних систем.

Викладачі кафедри мають великий досвід роботи в авіаційній і космічній галузях і запрошують майбутніх абітурієнтів вступати на нову спеціальність при кафедрі КСКСТ.

Запрошуємо на навчання! Чекаємо на Вас!

Презентація кафедри

Завантажити буклет

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680,  м. Київ, вул. Солом’янська 7
Тел. (044) 249-25-97, 5-97
E-mail: frolov47@ukr.net

Переглядів: 2 325
^