Державний Університет Телекомунікацій

Запрошуємо до навчання - Кафедра Економіки підприємств та соціальних технологій

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.

 

ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

Кафедра Економіки підприємств та соціальних технологій ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

Шановні абітурієнти!

Ви хочете цікаву, перспективну, динамічну професію, яка дала б вам змогу реалізувати себе як особистість?

ТОДІ ВАМ ДО НАС!

             

Ринок праці вимагає сьогодні нову генерацію фахівців: професійно вибагливих,  практично підготовлених, тих, які володіють іноземною мовою та сучасними програмними продуктами.

Навчання на бакалаврською програмою «Економіка підприємств ІТ-бізнесу» має неповторні для інших ВУЗів особливості.

По-перше, студенти отримують ґрунтовну фінансово-економічну підготовку. Вони вчаться сучасних методам економічної діагностики та бізнес-планування. Це ті методи, які застосовують у своїй роботі провідні компанії України та світу.

По-друге, для майбутньої роботи на керівних посадах студенти вивчають усі тонкощі сучасного управління та психології. Авторські лекції читають відомі в Україні професори та доценти.

По-третє, більшість дисциплін підкріплена сертифікованим вивченням найбільш популярних програмних продуктів. В умовах цифрової економіки це головна вимога для фахівця, якій хоче отримувати високу зарплату та будувати успішну кар’єру.

Вже в процесі навчання ви зможете сформувати власну бізнес-ідею,  скласти для неї справжній бізнес-план та звернутись до потенційних інвесторів.

ІТ-сфера сьогодні є найбільш прибутковою і динамічною, отже, попит на економістів ІТ-бізнесу буде тільки зростати.

Для того, щоб навчання було цікавим та корисним в університеті реалізовано унікальну, дуже прогресивну систему навчання. Вона, звичайно, враховує досвід найбільш відомих іноземних університетів.

Кафедра співпрацює з відомою на світовому рівні ІТ-компанією «Міратех-корпорейшн». Також на базі кафедри створену сучасну лабораторію «Соціально-економічної діагностики». Більше третини дисциплін викладається англійською мовою.

          

Місце роботи економіста:

 • Директор з економіки
 • Заступник цифрового директора з економіки
 • Економіст з планування
 • Аналітик з фінансово-економічної безпеки
 • Економіст з міжнародної торгівлі
 • Економіст відділу логістики та ЗЕД
 • Економіст відділу маркетингу та реклами
 • Економіст з праці
 • Економічний радник
 • Бізнес-аналітик
 • Бухгалтер-економіст
 • Фахівець з реалізації фінансових послуг
 • Аналітик фінансових ринків  
 • Економіст фінансово-кредитного відділу

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!

Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах.

Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.

Місця роботи соціолога:

 • центри вивчення громадської думки;
 • організації державного та муніципального управління;
 • рейтингові агентства;
 • маркетингові та рекламні агентства;
 • консалтингові компанії;
 • ЗМІ;
 • видавничий бізнес.

У комерційній компанії соціолог займається різними маркетинговими дослідженнями, прямим маркетингом, просуванням товарів або послуг. Займається він і питаннями розкрутки продукції, оцінюючи ефективність рекламних кампаній, а також складаючи рейтинги ЗМІ.

Якщо соціолог працює в консалтингових компаніях та аналітичних центрах або в державних органах, то його посадові обов'язки дещо інші. Він досліджує думку електорату з приводу того чи іншого кандидата на державну посаду, з приводу соціальних, економічних чи політичних проблем. Отримавши результати опитувань, соціолог піддає їх математичній обробці, щоб оцінити процеси, що відбуваються в суспільстві, розкрити причини небажаних явищ і назвати заходи, необхідні для подолання кризових ситуацій.

Затребуваність професії соціолога не підлягає сумніву. В основному до послуг соціологів звертаються торгові фірми, представники передвиборчих штабів – з метою вивчення думки виборців і побудови кращої стратегії передвиборчої кампанії, організації засобів масової інформації, для складання рейтингів друкованих видань і телеканалів.        

Унікальність професії ґрунтується на вмінні співробітника розкривати причини різноманітних соціальних явищ, аналізувати отримані результати і швидко реагувати на можливі зміни в соціальній структурі суспільства.

Кафедра Економіки підприємств та соціальних технологій постійно співпрацює з потенційними роботодавцями, тому теоретична та практична складові навчання ґрунтуються на тих вимогах до фахівців-соціологів, які формуються в сучасному суспільстві.

Отже, основні вимоги до соціолога від роботодавця:

 • Вища освіта: соціолог.
 • Вміння проводити інтерв’ю та опитування.
 • Знання побудови анкет.
 • Володіння навичками проведення соціологічного дослідження.
 • Відмінне знання MS Office.
 • Досвід роботи з програмами: ОСА, SPSS Statistics.
 • Знання методів статистичного аналізу, прогнозування та моделювання.
 • Досвід написання аналітичних звітів та презентацій.

Кафедра здійснює підготовку кваліфікованих фахівців у галузі соціології.

У структурі кафедри функціонує ЛАБОРАТОРІЯ СОЦІОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, в якій студенти отримують не лише теоретичні знання, а й практичні навички проведення емпіричних досліджень з наступним  запровадженням їх результатів, проведення моніторингів якості процесу викладання та навчання студентів в університеті, працюють з сучасними комп’ютерними технологіями статистичного аналізу даних (ОСА, SPSS).

Ви ще думаєте, чому потрібно обирати спеціальність «соціологія» саме в Державному університеті телекомунікацій?

Тому що в Державному університеті телекомунікацій

ВИ ОТРИМАЄТЕ:

 • якісну вищу освіту
 • знання передових сучасних технологій
 • насичене студентське життя
 • можливість реалізувати себе як фахівця відразу ж по закінченню ВНЗ.

ПЕРЕКОНАЛИСЬ?

ТОДІ МИ ЧЕКАЄМО ВАС В ЛАВАХ НАШИХ СТУДЕНТІВ!

Приймальна комісія:

тел./факс +38 (044) 248-85-93, + 38 (044) 249-29-07

www.dut.edu.ua

e-mail: pk.dut@ukr.net

03680, м.Київ, вул. Солом’янська, 7

Кафедра соціології

тел. + 38 (044) 249-25-16

e-mail: sociology_dut@ukr.net

 


Шановні студенти-соціологи!

На сьогоднішній день ринок праці України має потребу у висококваліфікований спеціалістах, які не лише можуть похвалитись дипломом про вищу освіту, але й підтвердити наявність практичних вмінь, навичок та компетенцій відповідними сертифікатами.

Видача відповідних сертифікатів можлива лише при складанні сертифікаційних тестів у тестових центрах, що визнаються лідерами світового ринку виробництва телекомунікаційного обладнання та програмного забезпечення.

Найбільшою компанією, що надає свої послуги на світовому ринку дистанційного навчання і освітніх послуг є компанія Pearson VUE (Pearson VUE - Virtual University Enterprises), в якій працює понад 40 тисяч осіб.

9 грудня 2015 року відбулося офіційне визнання компанією Pearson VUE лабораторії кафедри телекомунікаційних систем складовою всесвітньої мережі тестових центрів, що розгорнута в 175 країнах світу. А вже    25 січня 2016 року науково-педагогічні працівники склали сертифікаційний іспит на право адміністрування обладнання центу і прийняття сертифікаційний тестів.

Розгортання сучасного технічного обладнання в лабораторії № 222 кафедри телекомунікаційних систем мало на меті не лише створення навчального експлуатаційно-моделюючого комплексу мережі національного провайдера телекомунікаційних послуг, але і заснування тестового центру Pearson VUE, який би забезпечував складання сертифікаційних тестів відповідно до програм промислової і професійної сертифікації провідних виробників телекомунікаційного обладнання та програмного забезпечення.

Це дозволяє, не звертаючись до комерційних центрів тестування, безпосередньо в Університеті здійснювати сертифікацію студентів усіх спеціальностей за офіційно визнаними програмами тестування декількох  десятків виробників телекомунікаційного обладнання та програмного забезпечення лідерами серед яких є: Ericsson, Cisco, Juniper, ZTE, Apple, Microsoft, IBM, Linux та інших.

Таким чином, на відміну від інших навчальних закладів, Ви маєте можливість підтвердити міжнародними сертифікатами практичні навички в експлуатації сучасного телекомунікаційного обладнання та роботи з провідним програмним забезпеченням, що суттєво збільшує шанси Вашого успішного працевлаштування не тільки на Україні, але і у всьому світі.

Запрошуємо усіх бажаючих поміркувати над своїм майбутнім та отримати міжнародні сертифікати, пройшовши тестування в центрі Pearson VUE!


Відгуки випускників Державного університету телекомунікацій

Університет я закінчив уже три роки, але згадую його часто. Правда, що студентські роки – найкраща пора юності. Було небагато проблем, багато друзів і маса часу для цікавих справ. Я вчився на спеціальності «радіотехніка» і мої викладачі давали знання стосовно функціонування різної апаратури. Тепер стають у пригоді часто. Також згадую викладачів гуманітарних предметів, коли слухаю про новини у країні. Розумію більше у політиці, релігії, подіях, які відбуваються у країні. Колись в університет поступати не дуже хотів, а тепер розумію: добре, що і поступив, і закінчив.

Андрій Пономаренко


Я, Семенець Євгенія Володимирівна, навчалася в Державному університеті телекомунікацій – державному вищому навчальному закладі та отримала диплом магістра «з відзнакою». Вступивши до університету у 2008 році на факультет менеджменту, мене зацікавило не тільки навчання, але і студентське життя, оскільки воно неймовірно привабливе! Безліч цікавих заходів, конкурсів, вистав, спортивних заходів, у яких залюбки студенти беруть участь.

Без перебільшення, найріднішими кафедрами для мене стали кафедра українознавства (тепер вона має назву – кафедра «Соціології та гуманітарних дисциплін»), тому що її викладачі були завжди «відкритими до студентів», не відчувалось зверхнього ставлення, та кафедра менеджменту, оскільки більшість профільних дисциплін я вивчила саме завдяки її викладачам.

Вступивши до університету на контрактну форму навчання, протягом «бакалаврату», за гарні показники в навчанні отримувала спеціальні премії від компанії «Алкатель». Це мотивувало до навчання та до активної участі у конференціях і семінарах, які проводилися не лише в стінах університету, а й за його межами. На 4-му курсі «бакалаврату» мені запропонували перейти на бюджетну форму навчання і я з радістю скористалась цією нагодою.

Написання диплому також відбувалося легко та доволі цікаво. Зібрати необхідний матеріал допомагав керівник диплому, ретельно перевіряючи кожний етап цієї творчої роботи.

Відверто кажучи, сумно було усвідомлювати, що шість років цікавого, змістовного студентської пори пролетіли і вже починається доросле життя. Закінчила університет 2014 року, але все ще згадую ті яскраві моменти, які ми прожили разом з нашою дружньою та життєрадісною групою МНД.

Маючи змістовний теоретичний багаж знань я звернулась до однієї із сучасних телекомунікаційних компаній, де за результатами конкурсу отримала роботу за спеціальністю. Саме завдяки університету телекомунікацій, знанням, які мені надали його викладачі, я знайшла цікаву та перспективну роботу.


Я закінчила Державний університет телекомунікацій у 2014 році за напрямом підготовки «Соціологія» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Спеціаліст». Навчання за цим напрямом дає ґрунтовні знання із безлічі дисциплін, які стають у пригоді не лише у повсякденному житті, але й в професійному відношенні. Ця спеціальність дає широкий спектр знань, які можна застосувати у різних сферах теперішнього інформаційного суспільства. Головне визначитись, де саме студенти хочуть себе бачити у майбутньому, і йти до своєї мети, вивчаючи потрібні предмети, які викладаються. Адже спектр матеріалу дуже великий, тому можливості є просто безмежні! Звичайно, щоб чогось досягти у житті, потрібно багато працювати, і більша частина успіху залежить від самого студента. Проте з упевненістю можу сказати, що особисто мені навчання у Державному університеті телекомунікацій згадується з великою приємністю, і я вдячна викладачам кафедри за їхній професіоналізм та співпрацю.

Теперішнім студентам бажаю наснаги, впевненості, творчого підходу до навчання, бажаю вміти взяти від навчання те, що потрібне саме вам як особистостям.

Кириленко Тетяна


Всім привіт!

Ми колишні студенти групи СТДС-51, які випустилися у 2014 році з відомого в Україні вищого навчального закладу – Державного Університету Телекомунікацій, з кафедри соціальних технологій.

Наші враження від навчання досить непогані, хороші викладачі, цікаві заняття. Нам сподобався цей університет, ще коли ми подавали документи до нього. Спочатку нам здалося, що в ньому наявна товариська атмосфера, що згодом підтвердилося, коли ми почали навчатися. Нам також подобались лекції за якими нас навчали викладачі, всі вони дійсно намагались дати нам (студентам) знання, а хороші оцінки вже звісно залежали від нашої мотивації і бажання навчатися і звісно з кожним днем ми все більше були впевнені в тому, що такі характеристики як: креативність, добра атмосфера, в якій кожен допомагає один одному, притаманні цьому університету.

В університеті  цікаво – і це головне. Студентське життя яскраве. Хочемо всім майбутнім абітурієнтам побажати плідного навчання і хороших вражень.

Успіху!!!

Кириленко Тетяна, Хоменко Наталія, Хоменко Олена


В університет я вступив у 2002 році на спеціальність «Телекомунікації». П’ять років пройшли дуже швидко, але це був новий крок життя, насичений новими знайомствами, досягненнями, поразками та можливостями.

Здобуті знання в університеті дали основу в реалізації перспективних планів щодо працевлаштування та майбутнього розвитку, адже спеціалісти в галузі телекомунікації завжди високо цінуються не лише в нашій державі, а й за її межами.

Будучи студентом мав змогу влаштуватися на роботу до одного із провідних операторів зв’язку, де і до сьогодні продовжую свою кар’єру.

Незважаючи не те, що університет надає технічну освіту, завжди з посмішкою згадуються предмети які я б і не міг собі уявити, що буду їх вивчати – релігієзнавство, етика, політологія.

Час плине швидко, і сьогодні вже минуло близько 7-ми років з дати закінчення університету, але університетські роки будуть ще довго про себе нагадувати, адже тут у мене з’явилися нові друзі, нові знання і новий життєвий досвід. 

Ми живемо в еру нових технологій і тому рано чи пізно постає питання наступного етапу розвитку – здобуття другої освіти, і думаю, що «мій» університет відкриє для мене свої двері ще раз із задоволенням.

Гоменюк Юрій Володимирович

Переглядів: 3 947
^