XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Кафедра Телекомунікаційних технологій

Запрошуємо до навчання

Загальна інформація
Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Методична робота
Наукова діяльність
Матеріальна база
Новини та подіі
Контактна інформація
Бібліотека
Інноваційний зміст навчання
Отримати консультацію
Освітньо-професійні програми
Дописи студентів
Партнери кафедри

Запрошуємо до навчання

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.

 

Шановні абітурієнти!

На сьогоднішній день кафедра «Телекомунікаційних технологій» має висококваліфікований склад викладачів, сучасний зміст навчання та сучасну матеріально-технічну базу, а саме:

 • навчальна лабораторія оптичних та перспективних ліній зв’язку;
 • навчальна лабораторія напрямних систем;
 • навчальна лабораторія з програмним забезпеченням центру радіомоніторинга та метрології;
 • лабораторія експериментальних досліджень кабельної продукції.

Найновіша на цей час технологія доступу пасивних оптичних мереж дозволяє забезпечити максимальну швидкість передачі інформації до користувача. Про її рівень може говорити той факт, що в Японіїї прийнято програму про переведення японських мереж доступу на повністю оптичні.

  

Науково-педагогічний склад кафедри на високому професійному рівні забезпечує навчання за освітніми рівнями «Бакалавр» та «Магістр» із засвоєнням лабораторних практикумів і отримання компетенцій необхідних для перспективної роботи в будь-якій державній або міжнародній фірмі інформаційно-телекомунікаційного спрямування.

Кафедра «Телекомунікаційних технологій» забезпечує набуття випускниками необхідних компетенцій для подальшої практичної роботи і кар'єрного росту.

      

Студенти за спеціальністю «Електроніка» напряму підготовки «Оптичні системи та мережі зв’язку» під час навчання:

 • забезпечуються гуртожитком, що розташований на території університету, в розвиненій частині інфраструктури міста (супермаркети, зручна транспортна розв’язка, парки, розважальні та спортивні центри);
 • можуть здобути військову освіту (контракт, 2 роки без відриву від навчання) та отримати звання молодшого лейтенанта;
 • отримати сертифікати, після закінчення курсів (Hewlett-PackardOracle Certified Associate, Java SE 8 Programmer, Java SE 8 ProgrammerБудівництво та експлуатація ВОЛЗ) та після вивчення дисциплін «Побудова та монтаж структурованих кабельних систем зв'язку», «Структуровані кабельні системи» в рамках навчального процесу від компанії CommScope і Укрком Лайн;
 • мають можливість відвідування США для вдосконалення англійської мови;
 • відвідують профільні наукові гуртки, які ведуть викладачі кафедри та ділові партнери;
 • отримують наукову та практичну підтримку науково-педагогічного складу кафедри та студентської ради;
 • можуть приймати участь у студентських та наукових міжнародних конференціях, публікуватись в наукових виданнях України і виданнях закордонних партнерів кафедри в рамках міжнародних наукових лабораторій;
 • можуть бути працевлаштовані лаборантом, методистом, тощо на кафедрі і в університеті.

 

Спеціальність «Електроніка»
напрям підготовки «Оптичні системи та мережі зв’язку»

В сучасному світі електроніка панує в усіх сферах нашого життя. Без електронних компонентів неможливо уявити ні одного складного технічного пристрою. Засоби електронної техніки оточують нас як на виробництві так і у побуті. Сучасне життя неможливо уявити без електроніки. Інтернет, телебачення, телефонія, побутова техніка – це все що ми використовуємо щодня.
            В телекомунікаціях, у порівнянні з традиційними струмопровідниками, оптоволоконні канали пропонують більш високу пропускну здатність, дозволяючи передавати більше даних на більш високих швидкостях, на великі дистанції і з меншими втратами.

Найсучасніший напрям електроніки – фотоніка. Фотоніка по суті є аналогом електроніки, що використовує замість електронів кванти електромагнітного поля - фотони. Тобто, вона займається фотонними технологіями обробки сигналів, що пов'язано з істотно меншими енерговитратами, а значить має велику можливість мініатюризації. Сьогодні фотоніка це не тільки новітня наука і технологія, а й успішний бізнес.

.Студенти спеціальності «Електроніка» вивчають: властивості матеріалів електроніки та фотоніки; технологічні процеси, принцип дії елементів та компонентів електронних схем різного призначення; типові схеми приладів та функціональних вузлів телекомунікаційного обладнання; оптичні та фотонні пристрої телекомунікацій.

Об’єктом професійної діяльності спеціалістів у галузі електронних систем є: комп’ютерні системи та пристрої інформаційної електроніки; розробка, виробництво, сервісне обслуговування і реалізація електронної та комп’ютерної техніки і комп’ютерних мереж; створення програмного забезпечення для електронних систем; системи та пристрої керування; телекомунікаційні системи та мережі, в тому числі системи мобільного зв’язку, які реалізовані на мікросхемах, мікропроцесорах та мікро-ЕОМ; оптичні та фотонні системи телекомунікацій; комп’ютерний аналіз та моделювання електронних пристроїв та систем.

Ґрунтовна підготовка з технічної електроніки надає студентам глибоке розуміння принципів побудови і роботи сучасних електронних та фотонних пристроїв; оптичних і проводових систем телекомунікаційних мереж зв’язку; робототехнічних комплексів і комп'ютеризованих автоматичних ліній; автоматизованих систем керування телекомунікаційних мереж зв’язку та мереж передачі даних.

Під час навчання студенти оволодівають професійними компетенціями погодженими з основними компаніями роботодавцями телекомунікаційної галузі.

В результаті навчання студенти оволодівають широким переліком програмних результатів навчання які будуть необхідні їм в подальшій роботі як фахівця телекомунікаційної галузі.

По закінченні навчання отримується:

 • освітня кваліфікація Бакалавр з електроніки

професійна кваліфікація Технічний фахівець в галузі електроніки та телекомунікацій
Хто володіє інформацією - той володіє світом!

Увага! Перелік cертифікатів ЗНО при вступі на спеціальність «Електроніка»:

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Фізика або іноземна мова

Запрошуємо до навчання!


"Кафедра Телекомунікаційних технологій, завдячуючи плідній та самовідданій праці її співробітників, може надати актуальні знання з пріоритетних на сьогодні для галузі телекомунікацій напрямків.

У навчальну програму студентів включені предмети, які охоплюють такі галузі, як проектування, розробка та експлуатація магістральних оптичних ліній зв'язку, побудова та експлуатація пасивних оптичних місцевих мереж зв'язку, проектування та побудова структурованих кабельних мереж, функціонування та експлуатація засобів бездротового зв'язку, поштовий зв'язок, дослідження у галузі зв'язку та інформатизації.

Співробітники кафедри приймають участь у науковій роботі, конференціях у сфері зв'язку та інформатизації українського та світового масштабу, проводять роботу з видавницької діяльності. Студенти, що у рамках навчального плану є слухачами лекцій кафедри, також активно залучаються до участі у галузевих конференціях, олімпіадах та конкурсах.

Таким чином, кафедра Телекомунікаційних технологій є оплотом у структурі університету, що створює міцний фундамент для набуття знань та навичок."

 Глєбов А. К. випускник 2014 р., магістр телекомунікацій

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом’янська, 7, каб. 226
Тел. (044) 249–25–21 

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит
Переглядів: 4 716