Державний Університет Телекомунікацій

Запрошуємо до навчання - Кафедра Телекомунікаційних технологій

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.

 

Шановні абітурієнти!

На сьогоднішній день кафедра «Телекомунікаційних технологій» має висококваліфікований склад викладачів, сучасний зміст навчання та сучасну матеріально-технічну базу, а саме:

 • навчальна лабораторія оптичних та перспективних ліній зв’язку;
 • навчальна лабораторія напрямних систем;
 • навчальна лабораторія з програмним забезпеченням центру радіомоніторинга та метрології;
 • лабораторія експериментальних досліджень кабельної продукції.

Найновіша на цей час технологія доступу пасивних оптичних мереж дозволяє забезпечити максимальну швидкість передачі інформації до користувача. Про її рівень може говорити той факт, що в Японіїї прийнято програму про переведення японських мереж доступу на повністю оптичні.

 

Науково-педагогічний склад кафедри на високому професійному рівні забезпечує навчання за освітніми рівнями «Бакалавр» та «Магістр» із засвоєнням лабораторних практикумів і отримання компетенцій необхідних для перспективної роботи в будь-якій державній або міжнародній фірмі інформаційно-телекомунікаційного спрямування.

Кафедра «Телекомунікаційних технологій» забезпечує набуття випускниками необхідних компетенцій для подальшої практичної роботи і кар'єрного росту.

    

Студенти за спеціальністю «Телекомунікації та радіотехніка» забезпечуються:

 • 130-ма бюджетними місцями та степендією МОН України;
 • гуртожитком, що розташований на території ДУТ, яка розташована в розвиненій інфраструктурі міста (супермаркети, зручна транспортна розвязка, парки, розважальні та спортивні центри);
 • військовою освітою (контракт) за 2 роки без відриву від навчання та отримання звання молодшого лейтенанта, без призиву в армію до 27 років;
 • отриманням сертифікатів, після закінчення курсів (Hewlett-Packard, Oracle Certified Associate, Java SE 8 Programmer, Java SE 8 Programmer, Будівництво та експлуатація ВОЛЗ);
 • можливістю відвідування США для вдосконалення англійської мови;
 • профільними гуртками, які ведуть викладачі кафедри та партнери;
 • підтримкою науково-викладацького складу кафедри та студентської ради;
 • участю у студентських та наукових міжнародних конференціях;
 • аспірантурою денної і заочної форми навчання на бюджетній (степендія 3 600 грн.) та контрактній основі;
 • докторантура денної і заочної форми навчання на бюджетній (степендія) та контрактній основі;
 • працевлаштування під час навчання лаборантом, методистом та інше в ДУТ;
 • працевлаштування після отримання диплома «Бакалавр», « Магістр» до фірм-партнерів.

Хто володіє інформацією - той володіє світом!

Запрошуємо до навчання!


"Кафедра Телекомунікаційних технологій, завдячуючи плідній та самовідданій праці її співробітників, може надати актуальні знання з пріоритетних на сьогодні для галузі телекомунікацій напрямків.

У навчальну програму студентів включені предмети, які охоплюють такі галузі, як проектування, розробка та експлуатація магістральних оптичних ліній зв'язку, побудова та експлуатація пасивних оптичних місцевих мереж зв'язку, проектування та побудова структурованих кабельних мереж, функціонування та експлуатація засобів бездротового зв'язку, поштовий зв'язок, дослідження у галузі зв'язку та інформатизації.

Співробітники кафедри приймають участь у науковій роботі, конференціях у сфері зв'язку та інформатизації українського та світового масштабу, проводять роботу з видавницької діяльності. Студенти, що у рамках навчального плану є слухачами лекцій кафедри, також активно залучаються до участі у галузевих конференціях, олімпіадах та конкурсах.

Таким чином, кафедра Телекомунікаційних технологій є оплотом у структурі університету, що створює міцний фундамент для набуття знань та навичок."

 Глєбов А. К. випускник 2014 р., магістр телекомунікацій

Переглядів: 1 875
^