Кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту

Запрошуємо до навчання

Інноваційний зміст навчання
Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Методична діяльність
Наукова та науково-технічна діяльність
Видавнича діяльність
Робота із студентами
Матеріальна база
Новини та подіі
Співробітництво і практика
Підготовка магістрів
Освітньо-професійні програми
Відгуки студентів та роботодавців

Запрошуємо до навчання

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Бажаючих стати висококласними фахівцями в галузі інформаційної безпеки, запрошуємо до навчання на кафедру Систем інформаційного та кібернетичного захисту!

• 125 Кібербезпека (освітньо-кваліфікаційний рівень “бакалавр”);
  • 125 Кібербезпека (спеціалізація - Технічні системи інформаційного і кібернетичного захистуосвітньо-кваліфікаційний рівень “магістр”).

Об’єкт діяльності: засоби захисту та охорони інформаційних ресурсів і баз даних обмеженого доступу. Методи, засоби та системи захисту інформації на об’єктах інформаційної діяльності.

На кафедрі СІКЗ розроблено навчальні, навчально-методичні посібники та електронні навчально-методичні комплекси з навчальних дисциплін, в яких відображено підходи та вимоги до вирішення проблем забезпечення інформаційної безпеки. Заняття проводять досвідчені викладачі та провідні спеціалісти фірм-розробників сучасних інформаційних систем і технологій.

Під час навчання вивчаються найсучасніші системи  захисту інформації,  багатофункціональні пошукові прилади та апаратура для спеціальних досліджень.

Студенти активно беруть участь у наукових конференціях, що дає їм змогу розширити світогляд в галузі, отримати важливі та актуальні дані зі спеціальності, а також поділитися своєю точкою зору.

На базі сучасного пошукового приладу DigiScan EX створюється комплекс технічних засобів захисту інформації, як інформаційно-телекомунікаційної системи на об'єктах інформаційної діяльності, а на базі скануючого пристрою AR8200 та  локатора нелінійностей NR-900EM – система для виявлення закладних пристроїв.

Випускники кафедри здатні працювати на провідних підприємствах у сфері захисту інформації, таких як: «Трител», «Криптон», «Українські спеціальні системи», «Укрспецтехніка», «РІАС»; на підприємствах галузі зв’язку «Укртелеком», «Київстар», «МТС»; в державних та міжнародних банках, а також на інших підприємствах, отримуючи високу заробітну платню (30-40 тис. грн.)

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти для вступу на спеціальність 125-Кібербезпека, освітньо-професійна програма «Технічні системи інформаційного та кібернетичного захисту»

1. Українська мова та література
  2. Математика
  3. Історія України або Географія або Іноземна мова або Біологія або Фізика або Хімія