Акредитовані!!! Освітня програма 126 “Інформаційні системи та технології” (магістерський рівень) успішно пройшла акредитацію

08:36, 30-12-2021

Нещодавно кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем проходила акредитацію освітньої програми 126 “Інформаційні системи та технології” рівня “магістр”.

Експертна група, галузева експертна рада та Національне агенство забезпечення якості вищої освіти прийшли до висновку, що наша освітня програма заслуговує бути акредитованою.

Тому наші студенти можуть бути спокійними – отримують якісну освіту, що забезпечується розробленим ректором Інноваційним змістом навчання та стараннями викладачів, яке підтвердив незалежний держаний орган.

Нагадуємо шановним студентам, роботодавцям та науково-педагогічним працівникам, що інформація щодо освітньо-професійної програми та форма для внесення пропозицій щодо змін під час наступного перегляду програми знаходяться за посиланням.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем
запрошує на навчання за спеціальністю
126 Інформаційні системи та технології!