Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

10:44, 30-12-2021

Кафедра Менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій вітає всіх працівників, студентів та їх родини з Новим роком та Різдвом Христовим!

Новорічні та різдвяні свята завжди супроводжуються очікуванням добра та здійсненням заповітних бажань і задумів. Нехай чарівність цих свят буде в урочистих вітаннях, щирих посмішках та теплі родинного кола!

Хай з Вами завжди будуть вірні друзі, удача й успіх, а в домі – світло та радісно від любові і добрих новин. Здоров’я, добробуту, сімейного затишку Вам і Вашим рідним. Хай Новий рік приносить Вам нові досягнення, нові враження, нові успіхи, творчі злети. З новими надіями, з новими звершеннями, з новим благополуччям. З Новим роком, з новим щастям! Бажаємо щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!