Сертифікат від Cisco під ялинку!

10:25, 31-12-2021

Що може бути кращим, за подарунок, який гарантує успішне майбутнє? Саме такий подарунок у грудні 2021 року отримали магістри кафедри Системного аналізу, здобувши сертифікат і пройшовши сучасний курс Аналітики Інтернет речей та великих даних від світового лідера у галузі мережевих технології Cisco.

В рамках курсу магістри отримали знання про архітектуру  Інтернет речей та великих даних. Ознайомились з перспективами та проблемами аналітики великих даних із Інтернетом речей. На практиці освоїли як аналізувати дані за допомогою Python, SQLite і основних статистичних методів. Вивчали розширену аналітику даних і дізнались, як аналізувати дані за допомогою машинного навчання.

Сертифікат від Cisco – це офіційне посвідчення, видане авторитетним лідером галузі у тому, що той, хто його отримав, має знання, вміння та потрібні навички для отримання високооплачуваного робочого місця.

Вітаємо магістрів кафедри Системного аналізу!