Кафедрою системного аналізу видано підручник «Основи системного аналізу і прийняття оптимальних рішень»

15:32, 04-01-2022

Кафедрою системного аналізу підготовлено і видано підручник «Основи системного аналізу і прийняття оптимальних рішень» авторів Величко О.М., Гордієнко Т.Б.

Рік видання: 2021, ISBN: 978-966-289-553-7, кількість сторінок: 672, видавництво: Олді+

Підручник присвячений основам системного аналізу і прийняттю оптимальних рішень. Основною метою підручника є забезпечення викладання дисциплін за спеціальністю «Системний аналіз». У ньому викладені основні поняття системного аналізу, його методологія, основні методи та їх застосування. Розглянуті питання моделювання систем, методи оптимізації складних ієрархічних систем.

Окремо у підручнику розглянуті питання щодо теоретичних основ прийняття рішень, методологія розв’язання багатокритеріальних задач, методологія прийняття рішень в умовах ризику і невизначеності, питання щодо особливостей прийняття рішень. У ньому викладені питання щодо консолідації інформації для прийняття рішень, особливості застосування консолідованої інформації, основи менеджменту і систематизації знань.

Підручник доцільно використовувати у навчальному процесі для технічних спеціальностей закладів вищої освіти. Крім того, він може бути корисний для працівників науково-дослідницьких організацій, які бажають підвищити свій професійний рівень у галузі системного аналізу і прийняття оптимальних рішень.