Кафедра мобільних та відеоінформаційних технологій в Новому році запрошує до команди висококваліфікованих викладачів та успішних студентів

17:40, 05-01-2022

Випускники кафедри мобільних та відеоінформаційних технологій Державного університету телекомунікацій – це фахівці широкого профілю не тільки в галузі теоретичних знань, а й якісних практичних навиків – вони володіють сучасними радіотелекомунікаційними системами та основними тенденціями їх розвитку.

Наші випускники завжди затребувані на ринку праці!!!

Кафедра МВТ готує бакалаврів за спеціалізацією “Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення” і магістрів за спеціалізацією “Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення” спеціальності 172 - Телекомунікації та радіотехніка.

При добросовісному навчанні студент станете професіоналом в галузі мобільних телекомунікацій, що дозволить побудувати професійну кар’єру та забезпечити своє незалежне фінансове майбутнє!

Тому, метою кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій є надання нашим студентам сучасної, актуальної та своєчасної інформації в галузі мобільних телекомунікацій. Випускники кафедри МВТ отримує не лише високопрофесійні навички роботи зі спеціалізованим обладнанням систем зв’язку 4-го та 5-го покоління, але і можливість реалізувати себе в якості фахівця з проектування то побудови радіомережі за власноруч розробленим проектом.

Саме таких фахівців з відмінними знаннями та навичками шукають сучасні IT-компанії. Кожна велика інфокомунікаційна компанія зацікавлена в теоретично підготовленому спеціалісті, який не лише досконало володіє теорією, а і вміє практично працювати.

За відмінну теоретичну підготовку відповідає висококваліфікований навчально-педагогічний персонал кафедри. Доктори та кандидати технічних наук, які мають за плечима багатий досвід роботи в IT-галузі, забезпечують студентів кафедри знаннями, які на вищому рівні визнаються телекомунікаційними компаніями-партнерами кафедри. А це, в свою чергу, означає, що наш випускник, при добросовісному навчанні, має можливість отримати перше високооплачуване робоче місце в провідній IT-компанії.

Шановні абітурієнти!

Якщо ви хочете розвиватися, готові сумлінно працювати і отримувати за свою працю високу винагороду, кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій - це твій квиток в затребуване і високооплачуване інформаційне майбутнє!