Освітня програма 124 “Інтелектуальні системи управління” другого (магістерського) рівня акредитована!

09:30, 06-01-2022

Восени 2021 року кафедра Системного аналізу проходила акредитацію освітньої програми 124 “Інтелектуальні системи управління” другого (магістерського) рівня.

Експертна група, галузева експертна рада та Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти прийняли рішення щодо акредитації нашої освітньої програми.

Таким чином, незалежний державний орган підтвердив, що студенти кафедри Системного аналізу отримують якісну освіту, забезпечену інноваційним змістом навчання та висококваліфікованими викладачами.

Студенти, роботодавці та науково-педагогічні працівники можуть ознайомитись з інформацією щодо освітньо-професійної програми 124 “Інтелектуальні системи управління” другого (магістерського) рівня та внести пропозиції щодо її змісту під час наступного перегляду за посиланням.

Кафедра Системного аналізу запрошує на навчання за спеціальністю 124 Системний аналіз!