Запрошуємо Вас відвідати кафедру телекомунікаційних систем та мереж

15:36, 06-01-2022

Шановні майбутні абітурієнти та їх батьки!

Кафедра Телекомунікаційних систем та мереж готує фахівців спеціальності 172-Телекомунікації та радіотехніка за найбільш популярною на ринку працевлаштування та високооплачуваною спеціалізацією «Телекомунікаційні системи та мережі».

Тому звертаємо увагу, що випускники спеціалізації «Телекомунікаційні системи та мережі» володіють комплексними теоретичними знаннями та практичними навичками щодо: програмування телекомунікаційних пристроїв; проектування, практичного розгортання та експлуатації не окремого обладнання, а сучасних комп’ютерних конвергентних мереж у цілому; налаштування протоколів динамічної маршрутизації і процесів передачі з’єднання абонентів між різними видами мереж; захисту інформації та обладнання від несанкціонованого доступу, а також організації і управління сумісним функціонуванням різноманітного телекомунікаційного обладнання відомих світових вендорів в єдиній мережі.

Чудово розуміючи, що перспективи працевлаштування та розмір заробітної платні випускників Університету будуть залежати від  отриманого досвіду практичного використання обладнання, яке реально поставляється зараз світовими лідерами з його виробництва фірмам-провайдерам телекомунікаційних послуг та використовується в галузі телекомунікацій і сфері інформатизації, під час вашого навчання передбачена можливість послідовного вивчення декількох дисциплін за програмами підготовки таких всесвітньо відомих фірм як CISCO, HP, Juniper та Huawei.

Пройшовши відповідний курс підготовки, ви матимете чудову нагоду скласти іспит в міжнародному промисловому сертифікаційному центрі Pearson VUE який відкритий на базі університету і працює на нашій кафедрі та отримати міжнародний сертифікат який визнається в 175 країнах світу, і в перспективі це збільшить шанс отримати перше високооплачуване робоче місце.

Запрошуємо Вас, відвідати нашу кафедру 14.01.2022 з 16:00 до 17:00 години. Ознайомитися з інноваційними змінами в навчанні втілених на кафедрі, з матеріально-технічною базою та лабораторіями з сучасним обладнанням, які дозволять в майбутньому зайняти перше високооплачуване робоче місце в провідних телекомунікаційних компаніях.