Вітаємо з успішнм захистом магістерських робіт студентів кафедри ТСМ

12:10, 21-01-2022

На кафедрі Телекомунікаційних систем та мереж завершився захист кваліфікаційних магістерських робіт студентів спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка. За результатами державної екзаменаційної комісії наші випускники отримали високий середній бал і показали якісний рівень теоретичних знань та практичних умінь і навичок у своїх роботах, що були виконані під професіональним керівництвом викладачів кафедри Телекомунікаційних систем та мереж.

Більшість наших випускників працюють в компаніях партнерах сфери телекомунікацій і чудово розуміють сучасні тенденції розвитку телекомунікаційних технологій. Що продемонстровано в актуальності і новизні тем магістерських робіт. В багатьох роботах були використані напрацювання, які отримані вже нашими випускниками, при їх роботі.

Вітаємо наших студентів з успішним закінченням університету та бажаємо їм нових звершень і досягнень!!!

Фотографії