Успішний захист дипломних робіт студентів спеціальності 126 Інформаційні системи та технології

15:23, 21-01-2022

Нещодавно студенти спеціальності 126 Інформаційні системи та технології успішно захистили магістерські дипломні роботи – власні самостійні творчі роботи, що мають на меті систематизацію, узагальнення та перевірку спеціальних теоретичних знань та практичних навичок випускників.

На захисті були представлені результати проведених досліджень та власні розробки студентів.

Викладачі кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем пишаються своїми студентами та бажають подальшого кар’єрного зростання.

Завдяки інноваційному змісту навчання, що впроваджений уже кілька років нашим ректором, Толубко Володимиром Борисовичем, наші студенти змогли набути тих знань, що дозволили представити дуже достойні роботи на захисті.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем
запрошує на навчання за спеціальністю
126 Інформаційні системи та технології!