Успішний захист магістерських робіт студентами кафедри МВТ

12:14, 25-01-2022

На кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій в період з 18 по 20 січня відбувся захист магістерських робіт наших випускників.

Магістерські роботи студентів, які були представлені на захисті, мали не лише теоретичне спрямування, а й практичну цінність, оскільки більшість студентів вже працюють за спеціальністю в провідних компаніях, промислових підприємствах, в державних установах. Тому в дипломних роботах вони використали реальні практичні матеріали та вже набутий досвід.

Екзаменаційна комісія з захисту магістерських робіт відмітила високий рівень підготовки студентів та наявність глибоких знань з фахових дисциплін, які студенти отримали завдяки якісній системі навчання в державному університеті телекомунікацій.

Студентам кращих робіт було запропоновано подальше навчання в аспірантурі університету, в зв'язку з чим колектив кафедри МВТ сподівається на поповнення новими викладачами.

Вітаємо наших магістрів з успішним закінченням університету та бажаємо успіхів в подальшій діяльності!