Захист кваліфікаційних робіт магістрів з комп’ютерної інженерії. Вітаємо!

11:13, 24-01-2022

18-19 січня 2022 року на кафедрі Комп’ютерної інженерії працювала екзаменаційна комісія по захисту магістерських робіт освітнього ступеня «Магістр» спеціальності "Комп’ютерна інженерія" денної форми навчання.

Представлені роботи мали не лише наукове спрямування, а й практичну цінність, адже більшість студентів вже працюють за спеціальністю в провідних ІТ-компаніях. Тому в своїх роботах вони використовували реальні практичні матеріали та вже набутий досвід. Захист пройшов дуже цікаво, професійно та на високому рівні!

Членами комісії із захисту відмічено, що студенти демонструють глибокі знання з фахових дисциплін, набуті протягом навчання в університеті, науково-технічний рівень виконання магістерських робіт знаходиться на достатньо високому рівні.

Вітаємо студентів із успішним захистом та бажаємо нових звершень і досягнень!