Вітаємо студентів кафедри Системного аналізу з успішним захистом магістерських робіт!

16:45, 24-01-2022

19 січня 2022 року на кафедрі Системного аналізу відбувся захист кваліфікаційних магістерських робіт студентів спеціальності 124 Системний аналіз. За результатами засідання державної екзаменаційної комісії наші випускники отримали високі бали і показали якісний рівень теоретичних знань та практичних умінь у своїх роботах під професійним керівництвом викладачів кафедри.

Наші випускники працюють в компаніях партнерах сфери системного аналізу і чудово розуміють сучасні тенденції розвитку інформаційних технологій. Це було продемонстровано в актуальності і новизні тем захищених магістерських робіт. Більшість з них базувались на напрацюваннях, отриманих нашими випускниками під час роботи в компаніях партнерах.

Вітаємо наших студентів з успішним закінченням університету та бажаємо їм нових звершень і досягнень!!!