XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

На порозі нового шляху

16:44, 27-01-2022

У день студента, 25 січня 2022 року, на кафедрі Публічного управління та адміністрування відбувся захист магістерських робіт студентів групи ПУДМ-61. Дослідження, виконані під керівництвом доктора наук з державного управління, професора Ірини Петрівни Криничної, стосуються актуальних проблемам управління державними структурами України на сучасному етапі. У своїх роботах і виступах студенти окреслили важливі напрямки згаданої проблеми.

Так, Віталій Федорчук, висвітлюючи питання кадрової політики у сфері державного управління, звернув особливу увагу на досвід сучасної Європи в питаннях формування оптимальної управлінської моделі для нашої держави. Було підкреслено, що на сучасному етапі в європейських країнах існують дві моделі державного управління – континентальна та англосаксонська. При чому, на думку доповідача, особливий інтерес для молодого покоління українських державних службовців може мати саме англосаксонська модель, яка передбачає контрактні умови роботи для працівників. Як зазначив молодий дослідник, подібна модель може сприяти розвитку ініціативи та самоосвіти, оскільки в основу покладено конкурсний відбір кандидатів, де особлива увага приділяється професійним якостям майбутнього державного управлінця.

У роботі магістранта Ярослава Алєксєєва велику увагу було приділено проблемам реформування і розбудови органів місцевого самоврядування на сучасному етапі. Доповідач наголошував що ефективний розвиток місцевого самоврядування неможливий без фактору розвиненого громадянського суспільства, адже саме жива творчість та ініціатива громадян є запорукою успішності влади на місцях. Саме тому процес самоорганізації громад має відбуватися паралельно з розвитком громадянських свобод і демократії в нашій країні.

Студентка Аніта Пікус у своїй роботі порушила питання про важливість забезпечення інформаційної безпеки держави в сучасних умовах, коли завдяки засобам масової інформації та новітніх комп’ютерних технологій різко посилилася роль інформаційного втручання в умовах гібридних воєн. У зв’язку із цим було висвітлено завдання інформаційної оборони, мета якої полягає у своєчасному виявленні та нейтралізації потенційних загроз країні та суспільству. Саме тому дослідниця наголосила, що при проведенні реформ державного управління надзвичайно важливо забезпечити ефективне функціонування тих установ, на які покладено обов’язок захисту інформаційної безпеки нашої країни.

Після успішного захисту магістерських робіт викладачі кафедри Публічного управління та адміністрування щиро привітали студентів групи ПУДМ-61 та побажали подальших успіхів у професійній діяльності на благо нашої країни!

Переглядів: 2 426