СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «СОЦІОЛОГІЯ»: БУТИ НА КРОК ПОПЕРЕДУ

15:59, 17-07-2018

Шановні абітурієнти!

Вибір перспективної спеціальності, яка дозволить працювати на цікавій та високооплачуваній роботі, –  це  найголовніше питання, над яким Ви зараз міркуєте.

У бурхливому та швидкозмінюваному світі успіху досягають тільки ті фахівці, які завжди тримають «руку на пульсі» і вміють передбачувати події.

Отже, якщо Ви хочете розвивати у собі креативні і одночасно аналітичні здібності – спеціальність «Соціологія» саме для Вас.

Кафедра економіки підприємств та соціальних технологій вже багато років готує справжніх професіоналів у цій сфері. Наразі Вашій увазі пропонується сучасна, практикоорієнтована  бакалаврська програма з Соціології, яка побудована на запитах  компаній-роботодавців.

Вже під час навчання студентам надається можливість розпочати свою кар’єру у привабливих та динамічних сферах. Головні з них представлені на карті професій.

Будь-яке підприємство потребує сучасного соціологічного фахівця, який зможе провести глибинний якісно-кількісний аналіз конкурентів та зробити аргументовані прогнози.

Підготовка Соціологів у Державному університеті телекомунікацій має виграшні особливості, які приваблюють абітуєнтів і створюють для них неперевершені можливості.

Є гарний вислів: «Не так вже й важливо, куди віє вітер. Важливо – як ти налагодиш вітрила!»

Тому бажаємо  Вам, шановні абітурієнти, обрати таку спеціальність, яка впевнено поведе по життю і зробить щасливою людиною.

З повагою, колектив кафедри Економіки підприємств та соціальних технологій.