Участь у семінарі «ERC CLOUD ROADSHOW: Переваги хмарних технологій»

08:34, 10-03-2017

3 березня викладачі кафедри маркетингу Євтушенко Н.О. та Крижко О.В. приймали  участі у семінарі «ERC Cloud Roadshow: переваги хмарних технологій», якій проходив у м. Києві.

Впродовж зустрічі учасники семінару Євтушенко Н.О. та Крижко О.В., як представники Державного університету телекомунікацій від кафедри маркетингу, отримали унікальну можливість поспілкуватися з провідними експертами ERC та представниками виробників, дізналися більше про хмарні сервіси, гібридну інфраструктуру та надійні програмно-апаратні комплекси для неї, а також про теоретичні основи щодо захисту даних та систем.

Інформаційний матеріал подавався у супроводі демонстрацій. За програмою семінару «ERC Cloud Roadshow: переваги хмарних технологій» розглядались наступні питання:

• Microsoft Windows Server 2016: нові можливості та переваги використання для замовників (доповідач: Любімов Андрій, Microsoft).
  • Microsoft Azure IaaS – хмарна платформа обчислень. Як за 20 хвилин продемонструвати замовнику її переваги (доповідач: Любімов Андрій, Microsoft).
  • Microsoft Office 365: огляд пакетів та переваги використання. Сценарії продажів (доповідач: Трегубенко Ігор, Microsoft).
  • Microsoft Cloud App Security, сервіс захисту інформації в наземних, хмарних та гібридних інфраструктурах (доповідач: Любімов Андрій, Microsoft).
  • Сценарії використання продуктів Майкрософт у освіті (доповідач: Наталія Дорош, Microsoft).
  • Защита ИТ-инфраструктуры с помощью Fortinet Security Fabric (доповідач: Мирослав Мищенко, Fortinet).
  • Fujitsu для Украины: японский бренд, немецкое качество (доповідач: Сергій Сподобаєв, ERC).