Тендер щодо закупівлі обладнання за програмою ЄC «ENGENSEC»

16:39, 14-03-2017

З 2013 року Державний університет телекомунікацій наряду з Харківським національним університетом радіоелектроніки (ХНУРЕ) та Національним університетом «Львівська політехніка» приймає участь у програмі ЄC «ENGENSEC» з підготовки магістрів у сфері інформаційної та кібербезпеки (проект 544455-TEMPUS-1-2013-1-SE-TEMPUS-JPCR).

Черговою знаковою подією в цьому процесі стало проведення 01.03.2017 року на базі Харківського національного університету радіоелектроніки тендеру на придбання серверного обладнання для розгортання в поточному році у зазначених ВНЗ України лабораторій хмарних обчислень (навчальних кіберполігонів).

Членами комісії з вибору компанії-постачальника апаратного забезпечення були представники університетів України (ХНУРЕ, ДУТ та «Львівської політехніки») та Швеції (Blekinge Institute of Technology). З трьох пропозицій від різних українських постачальників ними було обрано переможця, який запропонував найкращі цінові умови щодо придбання та доставки обладнання для кіберполігонів до замовника.