15 березня - День захисту прав споживачів

11:44, 16-03-2017

Починаючи з 15 березня 1983 року світова спільнота, відзначає день захисту прав споживача. Свято приурочене до дати виступу Джона Кеннеді в конгресі США в 1962 році, де на вищому рівні було дано поняття «споживач» і президент висунув чотири принципові права споживачів:

• Право на інформацію
  • Право на безпеку
  • Право на вибір
  • Право бути почутим

Пізніше до них додалися ще чотири:

• Право на відшкодування шкоди
  • Право на споживчу освіту
  • Право на задоволення базових потреб
  • Право на здорове навколишнє середовище

Дані права націлені на захист клієнтів і їх невиконання або ігнорування пропорційно відображається на виробнику або постачальнику послуг, що робить його рід занять неконкурентоспроможним.

Педагогічний склад кафедри мобільних та відеоінформаційних технологій, який має за плечима не один десяток років роботи зі складними технічними комплексами, системами та іншою безліччю апаратури для забезпечення різноманітних видів зв'язку, як ніхто інший знає наскільки важливо мати під рукою якісні компоненти, елементи та іншого роду технічні засоби. Саме від того наскільки сумлінно виробник мікроелектроніки ставиться до свого інженерного творіння залежить якість надаваних послуг.

Нинішнє бажання користувачів ділитися інформацією швидко, якісно і без втрат стимулює виробників розробляти абсолютно нові технічні рішення, значно допрацьовувати вже наявну базу, а також розширювати свої виробничі потужності для створення нових робочих місць. Вся ця колосальних масштабів робота націлена на нас, як користувачів і споживачів, і саме тому ми зобов'язані підтримувати чесних виробників для удосконалення та розвитку не тільки технологій, а й нашого суспільства в цілому.

У зв'язку з вищесказаним, на кафедрі мобільних та відеоінформаційних технологій відбувається активна робота з моніторингу постачальника кращого обладнання, компонентів і технічних рішень в своєму класі для навчання молодих фахівців навичкам практичної роботи з обладнанням мобільних та відеоінформаційних систем. Укладено договори про співпрацю з лідерами  компаній мобільного і відеоінформаційного ринку, що в подальшому буде стимулювати попит на технічні спеціальності не тільки у молодих фахівців, а й у провідних світових інженерних компаній.

Колектив кафедра Мобільних і відеоінформаційних технологій, висловлює подяку всім сумлінним виробникам і постачальникам послуг, як в нашій країні, так і за її межами.

Асистент кафедри Мобільних та відеоінформаційих технологій
Кравченко В. І.