Наукове представництво кафедри маркетингу на конференції ДУТ

11:50, 18-03-2017

16-17 березня 2017 року у Державному університеті телекомунікацій відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції та перспективи розвитку системи управління в Україні та світі».

Були розглянуті актуальні питання вдосконалення системи управління за напрямами: управління розвитком підприємств в сучасних умовах; публічне управління та адміністрування; інноваційні підходи в управлінні маркетинговою діяльністю; розвиток підприємництва та інфокомунікаційного забезпечення управління. Високий професіоналізм доповідачів та наукова обґрунтованість змісту доповідей стали ознакою світового рівня якості заходу.

Кафедра маркетингу відповідала за організацію роботи третьої секції конференції «Інноваційні підходи в управлінні маркетинговою діяльністю». Було сформовано базу з 25 тез доповідей учасників, які представляли 11 ВНЗ України та зарубіжжя: Національний університет «Львівська політехніка», Національний університет харчових технологій, НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», Національний  гірничий університет, Державний університет телекомунікацій, Приазовський державний технічний університет, Харківський державний університет харчування та торгівлі, Гомельський державний технічний університет імені П.О. Сухого, Університет імені Альфреда Нобеля, Рівненський державний гуманітарний університет, Сумський державний університет.

Всі викладачі кафедри маркетингу підготовили наукові доповіді, які було надруковано у Збірнику тез за матеріалами конференції:

• Виноградова О.В. «Особливості маркетингових досліджень конкурентного середовища на телекомунікаційному ринку України»
  • Дарчук В.Г. «Результати маркетингових досліджень конкурентного середовища на телекомунікаційному ринку  України»
  • Дрокіна Н. О., «Основні етапи реалізації SMM стратегії просування продукції підприємства»
  • Євтушенко Н. О., Євтушенко В. «Особливості маркетингу консалтингових послуг»
  • Крижко О. В., «Критерії та інструменти управління якістю маркетингової діяльності»
  • Плахотникова Л. О. «Cоціально-відповідальний маркетинг як складова сучасної системи управління»

Представлені наукові дослідження відбивають проблемні аспекти дисциплін, що викладають члени кафедри маркетингу.

Це свідчить про високий науково-професійний кадровий потенціал освітнього процесу підготовки маркетологів у Державному університеті телекомунікацій.