Підготовка до сертифікованих курсів від мобільного оператора Lifecell

10:46, 23-03-2017

Мобільний зв'язок всього за два десятиліття ледь не повністю охопив населення нашої країни і доторкнувся до кожного з нас персонально.

За цей, порівняно невеликий термін, на території України успішно розгорнули підприємницьку діяльність три оператора мобільного зв'язку: Київстар, Vodafone і Lifecell.

З останнім з лідерів кафедра МВТ активно і головне продуктивно співпрацює вже не перший рік.

Технології не стоять на місці. Їх розвитку сприяє бажання користувачів отримувати більший спектр послуг, а операторам, зі свого боку, залучити нових абонентів. Однак більша кількість абонентів також означає більшу кількість апаратури і засобів організації зв'язку.

До цього висновку прийшли і директори технічних відділів оператора Lifecell. У зв'язку з цією потребою компанія активно проводить пошук молодих, креативних і відповідальних фахівців для роботи з програмними і технічними засобами надання послуг зв'язку.

Співпраця кафедри МВТ і керівників Lifecell призвела до спільного прийняття рішення про організацію спеціалізованих курсів з обслуговування та налаштування апаратури, яка використовується для забезпечення абонентів телекомунікаційними послугами. Так, з 10.04 по 14.04 на кафедрі спільно з технічними спеціалістами Lifecell будуть проводитися сертифікаційні екзамени для молодих фахівців, які підтвердять їх професійний рівень теоретичних і практичних знань з предмета «Системи мобільного зв'язку».

Успішне проходження курсів гарантує отримання сертифікату від оператора мобільного зв'язку Lifecell і можливість подальшого розвитку в області програмного і технічного обслуговування апаратури зв'язку.

Сертифікати будуть вручатися виключно тим студентам, які дадуть найбільшу кількість правельних відповідей на питання від представників стільникового оператора (письмово) і вірно виконають практичне завдання на апаратно-технічному комплексі, що розташований на кафедрі МВТ.

Науково-педагогічний склад кафедри буде всіляко сприяти студентам, які виявлять бажання спробувати свої сили в такій відповідальній професії.

Чекаємо Вас і бажаємо успіхів!

Завідувач кафедри мобільних і відеоінформаційних технологій
Д.т.н., професор Сайко В.Г.
(044) 249-25-04