Доповідь результатів дисертації старшого викладача Тітової А.Ю.

09:32, 24-03-2017

23 березня 2017 року, о 14:00 на розширеному засіданні кафедри Системного аналізу  були розглянуті результати  дисертаційної роботи старшого викладача кафедри Тітової Анастасії Юріївни за темою «Моделі та методи інформаційної технології діагностики онкологічних захворювань молочної залози на основі термограм», що подана на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.06 - Інформаційні технології. Науковий керівник - кандидат технічних наук, доцент Шушура Олексій Миколайович,  доцент кафедри комп’ютерних наук, ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» Міністерства освіти і науки України.

У засіданні взяли участь співробітники кафедри Системного аналізу: в.о. зав. кафедри, к.т.н. Ярцев В.П., професор кафедри, д.т.н. Циганок В.В., доцент кафедри, к.ф.-м.н. Гололобов Д.О., а також, члени спеціалізованої вченої ради Д 26.861.05.

Вів засідання голова вченої ради Д 26.861.05, зав. кафедри Комп'ютерних наук та інформаційних технологій, д.т.н., професор  Вишнівський Віктор Вікторович.

Метою дослідження дисертаційної роботи є актуальне питання  підвищення ефективності аналізу характеристик термограм за рахунок розробки моделей та методів інформаційної технології діагностики онкологічних захворювань.

Співробітники кафедри та  члени спеціалізованої вченої ради висловили свої зауваження щодо уточнення формулювання теми, мети та результатів дослідження, вказали, що потрібно детальніше відобразити в авторефераті, дали корисні поради  по поліпшенню змісту та оформленню дисертаційної роботи.

У цілому, учасники засідання схвалили результати роботи Тітової Анастасії Юріївни.