Україна та Чехія створять Спільний комітет з питань науково-технологічного співробітництва

12:03, 07-04-2017

Кафедра Комп’ютерної інженерії повідомляє, що угоду про науково-технологічне співробітництво між Кабінетом Міністрів України та Урядом Чеської Республіки буде подано на ратифікацію Верховною Радою України. Відповідне розпорядження, підготоване Міністерством освіти і науки України, ухвалив сьогодні, 29 березня, Уряд України.

Уже передбачено, що в межах Угоди Україна та Чехія разом готуватимуть фахівців у сфері технологій, спільно виконуватимуть наукові дослідження та братимуть участь у міжнародних програмах. Також сторони обмінюватимуться науково-технологічною інформацією, науковцями та проводитимуть спільні семінари, конференції, виставки.

Щоб координувати зазначені заходи, буде створено Спільний комітет з питань науково-технологічного співробітництва.