Крок у майбутнє

09:29, 14-04-2017

6 квітня в НСК «Олімпійський» пройшов День технологій Huawei.  Захід, який проводився компанією «Huawei Україна» та найкрупнішим українським дистриб’ютором на ІТ-ринку – компанією «МТІ», відвідали представники ІТ-бізнесу та освіти.

Державний університет телекомунікацій представляли: завідуючий кафедрою Телекомунікаційних систем та мереж Заїка Віктор Федорович, голова Студентської ради Університету Бондаренко Євгеній, голова Студентської ради факультету телекомунікацій Школьний Іван.

Топ-менеджери компанії «Huawei» інтерактивно представили умови співпраці, успішні комерційні кейси та останні науково-технічні здобутки.

Завдяки плідній співпраці на даний момент Державний університет телекомунікацій виходить на фінальний етап підписання меморандуму з «Huawei Україна».

Це означає, що незабаром в Університеті з’явиться мережева академія Huawei, яка надасть можливість працювати на найсучаснішому обладнанні фірми та вивчати останні технології ІТ-світу.

Студенти, які успішно пройдуть курси підготовки матимуть можливість отримати сертифікат міжнародної промислової сертифікації компанії Huawei, який суттєво підвищує шанси престижного працевлаштування в усьому світі!