Що очікує студентів у новому навчальному році

14:46, 14-04-2017

На минулому тижні головним завданням кафедри Економіки підприємств та соціальних технологій стала робота над розробкою нових навчальних планів.

Нові навчальні плани для спеціальності 054 Соціологія складені з урахуванням побажань студентів і в них враховані актуальні вимоги часу.

А саме, приділено особливу увагу вивченню англійської мови та практичної підготовки, яка починається тепер з 1-го семестру 1-го курсу. Наші студенти будуть вивчати сучасні дисципліни, такі як:

«Методи аналізу та комп'ютерної обробки соціологічної інформації» з використанням програмного забезпечення SPSS та ОСА та ін., «Соціологія масових комунікацій та медіапланування», «Соціальна аналітика і соціокультурна експертиза», «Соціокультурна експертиза повсякденних практик»,«Соціальні технології в медіа» і багато інших сучасних дисциплін.

Викладачі кафедри Економіки підприємств та соціальних технологій готові готувати конкурентно здатних і затребуваних на ринку праці фахівців.