Профробота та довузівська підготовка молоді

13:27, 28-04-2017

В рамках профроботи та довузівської підготовки молоді 28 квітня 2017 року, в ліцеї «Голосіївський» №241,  відбулася зустріч з учнями 10-х класів, присвячена Всесвітньому дню авіації та космонавтики, що відзначається 12 квітня.

Під час зустрічі учні познайомилися з розвитком космічної галузі України та її досягненнями.

Друга половина зустрічі була присвячена знайомству учнів з Державним університетом телекомунікацій, та перевагами навчання в ньому.

Учні ознайомилися з:

• спеціальностями, за якими є держзамовлення, а саме: Телекомунікація – 130 бюджетних місць, Кібербезпека – 50 бюджетних місць та Комп’ютерна інженерія – 25 бюджетних місць.
  • можливістю отримання сертифікатів світового зразка під час навчання, від провідних ІТ-компаній, таких як Cisco, Huawei, HP та інших.
  • проходженням практики в компаніях-партнерах університету.
  • підходом вивчення англійської мови, що є інструментом для успішного оволодіння професії ІТ-фахівця.
  • впровадженням в зміст навчання дисципліни «Економіко-правове забезпечення трудової діяльності», що дозволить самостійно відкривати власну справу, та дисципліни «Ділові комунікації», що забезпечить успішне ведення бізнесу.
  • відкриттям військової кафедри.

Результатом проведення  профроботи та довузівської підготовки молоді були заповнення анкет, та зацікавленість в подальшому навчанні в стінах університету.