Всеукраїнський науково-практичний круглий стіл «Інформаційне суспільство сьогодні: тенденції розвитку, актуальні проблеми і рішення»

11:19, 03-05-2017

Шановні колеги!

Науковці та аспіранти!

Навчально-науковий інститут менеджменту та підприємництва
     Кафедра документознавства та інформаційної діяльності
Державного університету телекомунікацій та
Центр комп’ютерних технологій ІнфоПлюс

Запрошують Вас до участі у

Всеукраїнському науково-практичному круглому столі

«Інформаційне суспільство сьогодні: тенденції розвитку,

актуальні проблеми і рішення»

25 травня 2017 року

м. Київ

Мета проведення заходу: Обговорення проблем становлення та еволюції інфосфери в сучасній Україні, вироблення нових концептуальних підходів до розуміння напрямів і тенденцій її розвитку.

Місце проведення круглого столу: Конференц-зала Державного університету телекомунікацій, м. Київ, вул. Солом’янська, 7.

Основні питання, що пропонуються до обговорення:

• Інформаційно-аналітичний супровід бізнесових та суспільно-політичних проектів: інноваційні рішення та перспективи розвитку.
  • Керування документаційними процесами в сучасному економічному та політичному менеджменті.
  • Інформаційно-комунікаційні технології як складова розвитку сучасної інфосфери.
  • PR-технології: методи, механізми, інструментарій.
  • Інформаційна діяльність як складова суспільних технологій в історії цивілізації та на сучасному етапі.

Адреса оргкомітету: Кафедра документознавства та інформаційної діяльності ННІМП Державного університету телекомунікацій (каб. 519), м. Київ 03110, вул. Солом’янська, 7, тел. (044) 249 25 47, електронна адреса кафедри di_addut@ukr.net.

Контактні особи:

• Курас Дмитро Іванович – 067 999 57 05.
  • Кулибаба Альбіна Сергіївна – 093 185 32 54.

Форма участі: передбачається форма участі очна і заочна.

Проект програми роботи круглого столу

• 9.30 – 10.00          Реєстрація учасників
  • 10.00 – 12.30        Робота круглого столу
  • 12.30 – 13.00        Кава-брейк
  • 13.00 – 15.00        Робота круглого столу

Регламент: доповіді – до 10 хв.
виступи – до 5 хв.

Для участі в науково-практичному круглому столі необхідно до 18 травня 2017 року подати на електронну адресу кафедри di_addut@ukr.net із зазначенням у темі листа «Конференція_25.05.17»:

• письмову заявку (див. додаток);
  • тези доповідей;

Назва файлу має відповідати прізвищу доповідача із вказівкою змісту листа: Петренко_Заявка; Петренко_Тези.

Робочі мови: українська, російська.

Вимоги до тез доповіді:

Назва доповіді посередині рядка (перше слово з великої літери, без крапки): шрифт Times New Roman №14, міжрядковий інтервал 1,5

Нижче, з вирівнюванням по правому краю – прізвище, ім’я, по батькові автора, його науковий ступінь, вчене звання, посада та повна назва установи, де працює автор: шрифт Times New Roman №12, міжрядковий інтервал 1,5.

Нижче текст тез, який повинен відповідати таким вимогам: формат А-4, всі поля – 2 см., шрифт Times New Roman № 12, міжрядковий інтервал 1,5.

Список використаних джерел (без повторів) надається наприкінці тексту під назвою «Використані джерела:». Список джерел і посторінкові виноски оформлюються відповідно до діючих стандартів.

Обсяг тексту тез доповідей 3-4 сторінки зі списком використаних джерел.

Тези доповідей видаються у форматі е-збірника, який буде розміщений на офіційному сайті Державного університету телекомунікацій.

Участь у круглому столі є безкоштовною.

на участь у Науково-практичному круглому столі

«Інформаційне суспільство сьогодні: тенденції розвитку,

актуальні проблеми і рішення»

(м. Київ, 25 травня 2017 р.)

Прізвище, ім’я, по-батькові

Науковий ступінь

Вчене звання

Місце роботи, посада