ПРИКЛАДНІ ЕКОНОМІЧНІ ЗНАННЯ – УСІМ СТУДЕНТАМ ДУТ

21:23, 09-05-2017

Розуміння економічних основ функціонування підприємства є необхідною компетенцією для провідних фахівців будь-якої сфери.

Не є виключенням і спеціалісти технічних профілів, які зайняті в сучасній ІТ-сфері. Для розвитку своєї кар’єри у відомих ІТ-компаніях інженерні  фахівці повинні розуміти базовий економічний механізм фірми.

Для того, щоб сприяти нашим студентам у конкурентоздатності на ринку праці, навчальними планами усіх спеціальностей передбачено вивчення дисципліни «Економіка і організація виробництва».

Вивчаючи цю дисципліну, студенти опановують принципами формування доходів та прибутків у сучасних компаній; вивчають особливості формування собівартості послуг на телекомунікаційних підприємствах; обґрунтовують доцільність вкладання коштів в ІТ-проекти, розраховують їх період окупності та очікувані грошові потоки.

Для студента з технічними здібностями опанування економічними знаннями зазвичай не викликає складнощів. Наші випускники переконались, що для майбутньої роботи економічні навички завжди стають у нагоді.