Авторський семінар на тему: «Гендерної насильства в культурі матріархату і феодалізму»

13:50, 12-05-2017

На кафедрі «Економіки підприємств і соціальних технологій», під керівництвом доктора соціологічних наук, професора Романенко Ю.В., відбувся авторський семінар, присвячений темі «Гендерного насильства в культурі матріархату і феодалізму».

Оригінальні та яскраві доповіді представили магістрантка 5-го курсу спеціальності «Соціологія» Державного університету телекомунікацій Архипова А.А, на тему: «Гендерні архетипічні образи в радянських мультиплікаціях: адміністративно-територіальний аналіз»; докторант 2-го року навчання Класичного приватного університету м Запоріжжя Святненко І.А. на тему: «Андроцидарне насильство в гендерній культурі України»; професор кафедри Романенко Ю. В. на тему: «Кейс-стаді: політичний психоаналіз типового випадку гендерного насильства (з діагностичної практики доповідача)»

Незабутні дискусії і доброзичливий обмін думками доповнили незабутню атмосферу семінару.