Оновлена концепція підготовки студентів за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

14:31, 19-05-2017

15 травня 2017 року кафедрою підприємництва, торгівлі та біржової діяльності було представлено оновлену концепцію підготовки студентів за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітнього рівня бакалавр.

Розроблена модель підготовки фахівців включає три цикли, які будуть поступово поглиблювати знання та ключові компетентності майбутніх студентів.

Основними новаціями є суттєве збільшення кількості і якості англомовної підготовки, впровадження викладання окремих дисциплін спеціальності англійською мовою, збільшення питомої ваги практичної складової від загальної кількості аудиторних занять з 50% на першому до 70% на четвертому курсі.

Дисципліни професійної підготовки будуть викладатися вже з першого курсу, що дасть можливість усвідомлення студентом свого місця на ринку праці.

Таким чином колективом кафедри були враховані та виконанні усі вимоги сучасного ринку праці, роботодавців та студентської ради університету.