Відкрите заняття

15:03, 19-05-2017

В інституті захисту інформації на кафедрі інформаційної та кібернетичної безпеки під керівництвом старшого викладача Хмелевського Р.М. проведено відкрите заняття по дисципліні «Основи безпеки сховищ даних» за темою «Основні положення безпеки сучасних сховищ даних».

Студенти прийняли активну участь в підготовці та проведенні заняття: підготовили цікаві доповіді та презентації що стосуються  основних понять сховищ даних, технології аналітичної обробки даних, отримання даних – Data Mining, а також механізмів та засобів їх захисту.

Значної уваги заслуговували презентації студентів групи БСД-31: «Веріфікація БД та проведення аудиту» Вовкотруба Б.; «Гіперкуб даних: зріз, обертання, консолідація» Коровайченко Ю.; «Методи захисту СУБД» Білько В.; «Сфери практичного застосування DataMining» Седлецького Д.. Доволі цікавими були виступами студентів Світіної О., Зоткіна Є., Позніхаренко Ю. та інших.