ВІТАЄМО!

12:52, 22-05-2017

Кафедра Системного аналізу поздоровляє доцента кафедри

ЯРЦЕВА ВОЛОДИМИРА ПЕТРОВИЧА

із ювілеєм.

21 травня 2016 року йому виповнилося 60 років, з яких 39 він присвятив педагогічній діяльності. Викладачем на кафедрі Володимир Петрович працює з 2000 року, в 2015 році захистив дисертацію кандидата технічних наук, а тепер і сам готує аспіранта, та приймає участь у ДЕК.

Володимир Петрович був головним ініціатором перетворення кафедри на випускову і відкриття на її базі прогресивної сучасної IT-спеціальності «Системний аналіз», яка нещодавно була уведена Міністерством освіти і науки України.

Останні два роки він був неформальним лідером кафедри, а з вересня 2016 до травня 2017 року офіційно виконував обов’язки її завідуючого. За цей час він зміг не тільки зберегти, але й розширити колектив кафедри та знайти для неї достойного керівника.

Бажаємо здоров’я, удачі, творчого натхнення та подальшої успішної і продуктивної праці в оновленому під вашим керівництвом колективі кафедри.

З повагою, Колектив кафедри Системного аналізу