Вітаємо студентів з отриманням сертифікату від lifecell!

14:10, 24-05-2017

З кожним роком ринок мобільних телекомунікаційних послуг вимагає нових фахівців для технічного обслуговування, підтримки працездатності телекомунікаційних систем і розвитку нових інженерних рішень. Вся ця об'ємна і копітка робота проводиться не тільки з метою розвитку вітчизняних систем зв'язку, а й для надання можливості щохвилинного доступу до послуг зв'язку кожного громадянина нашої країни персонально.

Проведення подібного роду робіт вимагає не тільки великого теоретичного обсягу знань, а й наявності практики роботи з обладнанням найскладніших конструкцій, так як навіть одна незначна помилка може призвести до серйозних проблем з доступом до мережі Інтернет або залишити ту чи іншу територію без покриття.

Кафедра Мобільних і відеоінформаційних технологій найбільше зацікавлена ​​в підготовці фахівців високого рівня. Викладацький склад не тільки докладає всіх зусиль для навчання студентів теоретичним аспектам, а й сприяє набуттю практичних навичок.

Так, 19.05.2017 в лабораторії кафедри МВТ пройшло урочисте вручення сертифікатів від одного з лідерів мобільних телекомунікаційних послуг мобільного зв'язку компанії lifecell.

Раніше, в цій же лабораторії, студенти пройшли спеціалізовану підготовку та успішно склали іспит, за що і були нагороджені сертифікатами від провідного технічного експерта компанії lifecell Деркача А. М.

Кожен зі студентів продемонстрував високі знання теорії мобільного зв'язку, впевнено і правильно виконав практичне завдання на обладнанні лабораторії, що приємно здивувало представника компанії.

Колектив кафедри МВТ вітає студентів з отриманням документа, який не тільки буде мотивувати до отримання нових знань, а й забезпечує подальше працевлаштування в одній з лідируючої комунікаційної компанії України!

Завідувач кафедри мобільних і відеоінформаційних технологій

Д.т.н., професор Сайко В.Г.

(044) 249-25-04