Майбутнім студентам – про практичну підготовку на факультеті телекомунікацій

10:25, 01-06-2017

Сьогодні випускник кожного вишу при проходженні співбесіди про працевлаштування повинен продемонструвати не тільки теоретичні знання, але і уміння.

У випадку телекомунікацій – це, як правило, навички роботи з тим чи іншим телекомунікаційним обладнанням та програмним забезпеченням.

Працевлаштування наших випускників – пріоритетне завдання, тому в Університеті проводиться активна робота з покращення практичної підготовки студентів. На кожній кафедрі створено сучасну матеріальну базу, а значить, вже сьогодні наші студенти здобувають практичні навички роботи з обладнанням!

Заключено договори про співпрацю з виробниками обладнання, завдяки чому студенти мають можливість проходити навчання за програмами виробників та отримувати міжнародні сертифікати, які, звичайно, є вагомою перевагою при проходженні співбесід.

Сьогодні ми пропонуємо ознайомитись з коротким оглядом обладнання, встановленого в лабораторіях кафедр факультету телекомунікацій, а також запрошуємо переглянути особисто під час екскурсії.

Дні відкритих дверей проводяться в Університеті щоп’ятниці о 16-00. Ласкаво просимо!