Тренінг «Апаратні рішення для абонентів супутникового зв'язку»

13:05, 01-06-2017

25.05.17 в Державному Університеті Телекомунікацій відбувався тренінг за участю представників французького оператора супутникового зв'язку Eutelsat і європейської компанії Tooway, що надає апаратні рішення для абонентів супутникового зв'язку і компанії DataGroup провідного телекомунікаційного оператора України.

Головний технічний тренер Pier Luigi Pellegrino проводив 8-ми годинний тренінг для професійних монтажників супутникового обладнання з різних регіонів України.

Майстерклас складався з двох частин: перша - теоретична, друга - практична. Як перекладач виступив аспірант кафедри «Комп'ютерних наук» Прилєпов Євген Валерійович. В ході тренінгу також обговорювалися важливі питання про складнощі впровадження сучасних європейських технологій супутникового зв'язку та шляхи їх вирішення.

За кава-брейками і ланчами учасники тренінгу ділилися досвідом і обговорювали актуальні питання світу супутникових технологій з європейськими колегами.

На практичній частині тренінгу учасники особисто виконували налаштування супутникового обладнання з використанням сучасних європейських підходів і методик. У фінальній частині заходу було вироблено урочисте вручення міжнародних сертифікатів всім учасникам мастеркласу.

Кожен учасник отримав сертифікат, також отримав офіційне право проводити встановлення та налаштування супутникового обладнання компанії Tooway в будь-якій точці земної кулі.