14:37, 02-06-2017

Кафедра комічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій Державного університету телекомунікацій спільно з іншими підрозділами університету проводить цілеспрямовану роботу щодо організації взаємовигідного співробітництва університету з підприємствами, організаціями та установами космічної галузі України.

Так, на цей час підписано угоди з:

Завершується відпрацювання відповідного документу з Національним центром управління та випробувань космічних засобів.

Розпочалась підготовка відповідної угоди  з Державним підприємством «Конструкторське бюро «Південне»».

Підписані документи сприяють налагодженню тісних зв’язків з підприємствами та установами, що наддають змогу залучити студентів до участі в екскурсіях, практиках та стажуванні на підприємствах галузі, більш щільної співпраці у реалізації проектів Національної космічної програми, та освоєння новітніх геоінформаційних технологій.