Запрошуємо до навчання!

10:33, 09-06-2017

Шановні абітурієнти!

Кафедра Комп’ютерної інженерії запрошує до навчання! В Держаному університеті телекомунікацій вже з першого дня навчання профільні дисципліни викладаються англійською  мовою!

Тільки на Кафедрі Коп’ютерної інженерії ви можете навчитись практично застосовувати свої знання на сучасному обладнанні. Державний університет телекомунікацій співпрацює з компанією Cisco Systems, яка є світовим лідером з виробництва обладнання для комп’ютерних мереж.

Кафедра Комп’ютерної інженерії надає можливість студентам отримати сертифікат Cisco. Курси IT Essentials та CCNA за програмою Cisco надаються безкоштовно.

Саме нашим випускникам легко знайти роботу в найперспективнішій та високооплачуваній сфері ІТ-технологій.