ВИПУСК 2017!!!

08:42, 20-06-2017

У світлий та теплий день - 17 червня 2017 року в Державному університеті телекомунікацій відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів студентам денної та заочної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня "Бакалавр" та "Магістр".

Кафедра Менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва вітає Вас, дорогі випускники, із урочистою подією у вашому житті – випуском зі стін Вашої alma mater. Бажаємо всім здоров'я, щастя, наснаги та розуміння власного професійного шляху.

Хай доля щедро дарує Вам плідну працю, творче натхнення й невичерпну енергію для здійснення задуманого і омріяного. Саме від Вас тепер залежить майбутнє нашої держави, її престиж і визнання на міжнародній арені.